Понеділок, 21/Жовтня/2019, 18:59

«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 15
            Наша школа - учасник нового міжнародного проекту

Фундація Central European Academy Studies and Certifications, Польща, у співпраці з Національною мережею трансферу технологій МОН України та за інформаційної підтримки Європейського Центру ім. Роберта Шумана і Мережі пунктів Європейської Інформації Europe Direct оголосили місяць тому конкурсний відбір середніх навчальних закладів України для участі у проекті Відкрита Польща. Тривалість проекту – 2014-2020 роки.

Минулого тижня стало відомо, що ми  в числі 100 шкіл-учасниць нового проекту.Координуватиме проект заступник директора з навчально-виховної роботи Гнєзділова М.В.

Точно відомо, що Черкащина буде ще представлена в проекті ПМГ №1, гімназією №9 та Смілянський природничо-математичний ліцей.

Категорія: Новини зарубіжної освіти і науки | | Дата: 15/Грудня/2014

Засідання Всеукраїнського клубу " Директор школи"

12 грудня на засіданні Всеукраїнського клубу " Директор школи" відбулось обговорення новацій та пропозицій, які останніми днями заповнили ЗМІ і пророкують зниження фінансування ЗНЗ на 25%. Директори шкіл погоджуються з тим, що на сучасному етапі розвитку нашої держави реформи в освіті необхідні, але виважені, розумні. Абсолютно неприйнятними є 9-тирічна освіта,усунення згоди громади на закриття шкіл, збільшення навантаження вчителя до 22 годин, зняття оплати за виконувану роботу: за перевірку зошитів, за класне керівництво та ін. Учасники зібрання доручили Президенту Асоціації керівників шкіл України Олені Онаць організувати зустрічі для обговорення означених питань керівників шкіл з Першими особами Міністерства освіти і науки України, з представниками Верховної Ради, Уряду України. Направити письмове звернення, яке буде видредаговане і найближчими днями,  до вищезазначених осіб та установ. У роботі активну участь взяли директори шкіл міста Черкаси -№9 - Топчій І.В., №19 - Лункін Ю.М., №28 - Скорик Т. А.

Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 15/Грудня/2014

Конкурс читців поезії В. Симоненка у школі, що носить ім’я поета

У четвер у Черкаській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 33 імені В. Симоненка пройшов конкурс читців поезій  В.Симоненка „Поет духовної свободи“. Нашу школу представляла творча група у складі Нянько Вікторії, учениці 9-А класу, Прядка Андрія, учня 11-А класу, та танцювальний колектив старшокласниць. Нянько Віка декламувала уривок із балади Василя Симоненка „Русалка“. Вона посіла ІІІ місце та запрошена до участі у обласному етапі конкурсу. Готували колектив до участі у конкурсі Пластун Я.В., Нянько О.В., Цимбалюк Л.Б. та Колчева Л.Г.

У  Черкаській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 33 імені Василя Симоненка розпочала роботу виставка малюнків та виробів декоративно-прикладного мистецтва, які брали участь у конкурсі малюнків, ілюстрацій та виробів декоративно-прикладного мистецтва „Творчість В. Симоненка очима дітей“. Серед виставлених робіт і малюнки наших переможниць Фоміної Валерії, Ахмед Лейли, Кішки Марії.

Підсумки конкурсу малюнків у проекті „Ти знаєш, що ти людина…“

У рамках міського літературно-мистецького проекту до 80-річчя від дня народження Василя Симоненка „Ти знаєш, що ти людина…“ пройшов конкурс малюнків, ілюстрацій та виробів декоративно-прикладного мистецтва „Творчість В. Симоненка очима дітей“. За результатами шкільного етапу конкурсу на розгляд міського журі були надіслані три роботи наших учнів. Днями оприлюднено результати конкурсу, переможці якого визначалися у кількох номінаціях: „Ілюстрація“, „Декоративний живопис“, „Портрет“, „Жіночі образи у творчості В. Симоненка“ та „Декоративно-прикладне мистецтво“. У номінаціях „Портрет“, „Жіночі образи у творчості В. Симоненка“ переможцями стали і наші учні. Фоміна Валерія(9-А клас) – перше місце, Ахмед Лейла(8-А клас) – третє місце у номінації „Жіночі образи у творчості В. Симоненка“(наставник – Пластун Я.В.). Кішка Марія, учениця 10-А класу, стала третьою у номінації „Портрет“(наставник – Ханаша Я.В.)

Серед кращих знавців української мови та літератури – п’ятеро наших учнів

7 грудня  кращі знавці рідної мови – представники усіх шкіл міста брали участь у ІІ-му міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Наші учні достойно представили школу на олімпіаді: вони посіли одне друге та чотири третіх місця. На другому місці серед дев’ятикласників – Кононенко Віталій(9-В клас, учитель Нянько О.В.), треті місця посіли Пишна Настя(7-А клас, учитель Щербак Г.В.), Сокур Аня, Буценко Аня(9-В клас, учитель Нянько О.В.), Кулик Каріна(10-А клас, учитель Переверзева Л.П.) Вітаємо переможців та їх наставників.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 15/Грудня/2014

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95