Неділя, 15/Грудня/2019, 20:35

Головна » 2015 » Квітень » 03
            Першоквітнева зустріч

C:\Users\Hi-Tech\Desktop\index.jpg

Останнім акордом  цьогорічного Тижня дитячої книги в нашій школі  стала організована на прохання третьокласників зустріч учнів 3-Б, 4-А та 4-Б класів з Іваном Дубініним. Адже, подорожуючи «Літературним експресом», група школярів з 3-Бкласу спробувала підготувати його літературний  портрет,та в шкільній бібліотеці на той час була лише одна книга цього автора.

Разом з Іваном Івановичем до актової зали початкової школи завітали  добрий настрій, гумор та усмішки,якими наповнені всі його твори. В  артистичному авторському виконанні звучали прозові  уривки про пригоди зозуленяти, вірші із збірок «Небо в калюжі» та «День народження зуба». Посипалась лавина запитань,  на які Іван Іванович відповідав весело й кмітливо.

Зустріч  пройшла в дружній, веселій атмосфері й надовго запам’ятається юним читачам. Бажаючі мали можливість придбати книги Івана Дубініна.

Міжнародний день дитячої книги
            F:\DCIM\100OLYMP\P4024836.JPG

Починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (IBBУ) 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги. Мета даного заходу - зацікавити дитину читанням , привернути увагу дорослих до дитячої літератури, показати, яку роль відіграє книга для дитини в формуванні його особистості і духовного розвитку.

Кожного року одна з національних секцій IBBУ виступає спонсором цього чудового свята. Традиційно ця секція запрошує популярного письменника написати Посланння дітям всього світу і відомого художника для створення до Міжнародного дня дитячої книги свого оригінального плакату.

Книги для дітей - це незвичайна література, вона барвиста, яскрава, на перший погляд проста, але несе в собі великий прихований сенс. На  творах всім відомого казкаря Ганса Хрістіана Андерсена  виросло не одне покоління читачів, адже вони повчальні, захоплюючі, пронизані добротою та ніжністю.

В ці дні в шкільній бібліотеці оформлена виставка  творів казкаря «У казковому світі Г.Х.Андерсена», на якій  представлені книги різних років видання.  Подорожуючи казковими шляхами чарівника Андерсена, учні 1-Б класу  дізналися багато цікавого про улюбленого письменника.  А переможцем у вікторині стали Панченко Варвара та Макаренко Анастасія.

Запрошуємо відвідати  шкільну бібліотеку та поринути у дивовижний і неповторний світ  творів Г.Х.Андерсена .

| Дата: 03/Квітня/2015

Проект «100 тисяч книжок для сільських бібліотек»

9 березня 2015 року по всій Україні стартував  культурно-соціальний проект «100 тисяч книжок для сільських бібліотек», започаткований у співпраці Міністерства освіти і науки України, Фундації Дарини Жолдак, Української бібліотечної асоціації, Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал» та ГО «Форум видавців».

Нині через брак фінансування бібліотек та високу вартість книжкової продукції нова дитяча література майже недоступна в сільській місцевості. Цей проект дозволить зібрати значну кількість якісних дитячих книг (видання 2000–2014 років випуску) та оперативно передати їх до бібліотек у сільських школах.

Основна хвиля збору триватиме з 2 по 17 квітня 2015 року. Протягом цього часу кожен школяр зможе передати цікаві й корисні видання своїм одноліткам із сільської місцевості.

Наша школа збирає книги для  бібліотеки школи-партнера села Чернявська.

Запрошуємо учнів та батьків долучитись до проекту. Досить подарувати лише одну книгу від сім’ї, щоб  принести радість чернявським книголюбам.

| Дата: 03/Квітня/2015

Черкаські школярі можуть до 15 квітня подати свої роботи на конкурс «Майбутнє країни у мріях дитини»

Державна податкова інспекція у м. Черкасах запрошує юних знавців податкового законодавства та економіки взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини» (далі - Конкурс), який проходить за сприяння Державної фіскальної служби України.

Тематика Конкурсу – сплата податків, зборів, платежів – економічна функція у житті країни.
            Взяти участь у творчому змаганні можуть черкаські школярі двох вікових категорій – 9-11 та 12-15 років. Учні подають до ДПІ у м. Черкасах свої роботи з податкової та митної тематики за такими напрямами: художні твори; комп’ютерна графіка (анімація); літературні твори.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають його тематиці. У роботах необхідно розкрити своє бачення, роздуми та міркування щодо визначеної тематики.

Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з його умовами, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані органами ДФС для передачі у дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади, виставки тощо.

Конкурс проводитиметься у три етапи: районний (міський), обласний, Всеукраїнський. Для участі у першому етапі Конкурсу роботи черкаських школярів приймаються до 15 квітня 2015 року за адресою м. Черкаси, вул. Хрещатик, буд.235, каб. 344, тел. для довідок 35-91-58.
            | Дата: 03/Квітня/2015

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95