Неділя, 15/Грудня/2019, 20:40

«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 16
            Патріотична акція «Лідери України за мир в Україні!»

15 квітня 2015 року  зібралися лідери учнівських самоврядувань на  звітно-виборчу  конференцію Ліги старшокласників Черкаської області. Вона проходила у приміщенні Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Президент  Ліги старшокласників Черкаської області прозвітував про значущі події у роботі громадської організації  за 2014-2015 навчальний рік, де зазначив, що на останньому Всеукраїнському зльоті лідерів  робота делегатів Черкащини визнана  однією з кращих та виборола право  наступний зліт лідерів України провести у м. Черкаси. У ході конференції  також підведені підсумки інтернет-проекту «Ми – патріоти Черкащини» та  нагороджені переможці у різних номінаціях. Найактивнішими учасниками в підпроектах стали лідери Черкаського, Кам’янського, Маньківського та Городищенського  районів. Учасників  конференції привітала ректор ЧОІПОПП Чепурна Наталія Миколаївна, а нагороди переможцям  вручила заступник директора департаменту освіти і науки Черкаської державної адміністрації  Сімушина Оксана Іванівна. Найактивніших лідерів Черкащини, серед яких учні нашої школи, цінними подарунками нагородила депутат обласної  ради  Трофімова Світлана Владиславівна. Відбулися два тренінги для учасників конференції, після яких шляхом відкритого голосування обрано  нового президента Ліги старшокласників та заступника. Ними стали учні нашої школи Неділя Віталій та Буценко Анна.  До цього упродовж двох років на цій посаді активно працював Кравець Олександр. Його робота  була відзначена на обласному та Всеукраїнському рівні.  Своєрідним продовженням  конференції   стала патріотична акція «Рушник єднання молодої України», у якій взяли участь 550 найактивніших  представників учнівських самоврядувань зі шкіл міста та області.  На Театральну площу міста, незважаючи на невеликий дощ та прохолодну погоду, вийшла  громадсько активна учнівська молодь  Черкаських спеціалізованих шкіл №3,17, 28, Першої міської гімназії, Черкаських загальноосвітніх шкіл №6, 11, Гуманітарно-правового ліцею, Черкаських гімназій №9,31, представники Ліги старшокласників Черкаської області та Учнівської міжпарламентської асамблеї м. Черкаси. Усі вони стали учасниками флешмобу з рушниками,  що є частиною проекту «Рушник Єднання», прийнятого до реалізації   на VI Всеукраїнському зльоті Лідерів учнівського самоврядування України. Такі флешмоби мають відбутися на центральних площах обласних центрів України, для того щоб показати усьому світу, що немає ні кінця ні краю щедрості української душі, єдності помислів про мир і єдність рідної держави та прагненню молодого покоління, у вирі сучасних подій, писати історію власними вчинками. Учасники заходу на площі вишикувалися у формі літери «І», таким чином приєднавшись ще до однієї Всеукраїнської акції «Пазл миру». В єдиному пориві прозвучало: «Лідери України за мир в Україні!». На заході були присутні поважні гості: голова  Черкаської обласної ради Коваленко Валентина Михайлівна, депутати обласної ради Бондаренко Анатолій Васильович  та Трофімова Світлана Владиславівна, директор департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Данилевський Валерій Вікторович, заступник директора департаменту Сімушина Оксана Іванівна, ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Чепурна Наталія Миколаївна, завідувач лабораторії виховної роботи ЧОІПОПП Кудін Валентина Семенівна, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради  Бакланова Марина Леонідівна, завідувач міського методичного кабінету установ освіти  Косенкова Інна Анатоліївна, методист ММК Деркач Ліана Михайлівна, директори навчальних закладів міста, представники районів Черкаської області. Зі зверненням  до депутатів Верховної Ради України  виступили спікер Учнівської міжпарламентської асамблеї м. Черкаси, учениця нашої школи,  Краснопеєва Аліна та член УМА, учень гімназії №31 Троценко Олександр.

Окрасою заходу  став яскравий флешмоб  «Гімн молодої України», виконаний усіма учасниками акції, та виступ вокального ансамблю «Сонцеграй».

Валентина Михайлівна Коваленко у своєму виступі  підтримала усі починання молоді Черкащини та висловила сподівання, що «ця акція – не просто картинка, а йде від душі, що є прагненням зробити на нашу державу кращою та міцнішою…»

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 16/Квітня/2015

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95