Неділя, 15/Грудня/2019, 20:30

«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 30
            Зі святом 1 Травня!

Вітаємо  усіх  з  Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним. Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві. Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості.

Наші вихованці – кращі в конкурсі ЧНУ

Днями у Черкаському національному університеті завершився конкурс мультимедійних презентацій до 420-ї річниці з дня народження Богдана Хмельницького. У конкурсі взяли участь і наші учні. Під керівництвом учителя історії  Чорної Т.В. були підготовлені презентації ученицями 10-А класу Кулик Каріною та Слюсар Анною. Дівчатка разом зі своїм наставником учора були запрошені до університету, де відбулося нагородження переможців. Слюсар Аня посіла ІІ місце за презентацію „Чигирин – столиця української козацької держави“. Переможницею конкурсу стала Кулик Каріна, яка представила на конкурс  мультимедійну презентацію „Богдан Хмельницький – видатний державотворець“. Усі учасники конкурсу та їх керівники отримали нагороди.

Вітаємо наших школярок із черговим перемогою та зичимо нових звершень і досягнень.

| Дата: 30/Квітня/2015

Підсумки акції „Подаруй школі книгу“

Вже  13  років шкільна бібліотека проводить  акцію „Подаруй  школі книгу“.   І, як завжди,  шкільна родина відгукнулася  на заклик про допомогу нашій бібліотеці.  Ми  вдячні всім учням, вчителям та батькам за подаровані книги. Завдяки Вам наш бібліотечний фонд поповнився на 90  примірників цікавих видань: енциклопедій, літератури українських  класиків, сучасних дитячих  творів, книг письменників нашого краю.

Найактивнішими були учні початкової школи: 1-А – 32 книги та 13 журналів, 1-Б кл. –  19 книг, 1-Вкл. – 18 книг, 1-Г кл. – 10 книг, 2-А кл. – 13 книг, 2-Б кл. – 7 книг,2-В кл. – 1 книга,  3-А к. – 8 книг, 3-Б кл. – 18 книг, 3-В кл.  – 28 книг, 4-А кл. – 3 книги, 4-Бкл. – 10 книг, 4-В кл.  – 5 книг.

Анікін Вова , Волкова Віолета (2-А кл.), Кавун Валерія, Васильченко Ярослава (2-Б кл.),Смаглій Діма, Щербина Влада (4-Б кл.), Герасименко Софія (3-Б кл.) та Герасименко Діма (5-В кл. ), Стрикаль Діма (4-В кл. ), Сандалова Настя (4-А кл.), Романова Аніта (3-В кл.), Степаненко Юліана (3-А кл. ), Цимбалюк Борислав (5-А кл.), Щербак Євгеній (5-Б кл.)   принесли по декілька свої  найулюбленіших  книг та радили їх прочитати своїм друзям.

Особлива подяка класним керівникам та батьківським комітетам, які виділили кошти на придбання нових сучасних книг для дітей: 2-А кл. – книга Нестайко В. „Усмішка принцеси Івони“,2-Б кл.  – Павленко М. „Русалонька із 7-В“, 5-А, 7-В, 8-А класи  – „Перлини України“, „Єдина країна“, 5-Б кл.  – Нестайко В. „Загадки старого клоуна“, Чарська Л. „Дім пустунів“, 5-В кл. – „Чудеса світу“, 6-Б кл.  – Кокотюха А. „Таємниця зміїної голови“, 6-В кл.  – „Світ дивовижних комах“, 7-А кл.  – Пекарська М. „Клас пані Чайки“, 8-Б кл.  – „Сучасні українські письменники“, 8-В кл.  – Павленко М. „Домовичок  з палітрою та Домовинок повертається“, 9-А кл. – Нестайко В. –„Тореадори  з Васюківки“, 10-А кл. – Костенко Л. – „Триста поезій“, 10-Б кл. – „Розстріляне відродження“, „1000 цікавих фактів про Україну“.

Висловлюємо щиру подяку за подаровану літературу та повагу до бібліотеки   і запрошуємо читати новинки.

Див. фоторепортаж

Акція продовжується. Тих, хто не встиг долучитися до акції, запрошуємо взяти у ній участь.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 30/Квітня/2015

Збираємо ПЕТ пляшку

Щороку в Україну завозять близько 120 тис. тон пластику. На кожному пластиковому виробі зазначено, що він підлягає переробці, а сам матеріал може бути використаний вдруге. Проте, лише 10% з цієї маси дійсно переробляють. Інша частина, близько 90% використаних пляшок, забруднює навколишнє середовище. Запрошуємо всіх учнів, батьків школи долучитися до загальношкільної акції зі збору ПЕТ пляшки. Не викидайте використані ПЕТ пляшки, зберіть їх  вдома , а у призначений день після травневих свят принесіть  до школи, звідки їх забере в утилізацію спеціальна служба.

Формуємо майбутні перші класи

Завершено прослуховування   дошкільнят. Усього пройшли співбесіду до 1 класу 130 дітлахів. Найближчим часом будуть сформовані 1-і класи та проведені батьківські збори. Дата проведення батьківських зборів майбутніх першокласників  буде визначена після 10 травня.

| Дата: 30/Квітня/2015

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95