Вівторок, 20/Квітня/2021

«  Грудень 2015  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2015 » Грудень » 26
            Новорічні вітання для категорійних дітей міста

23 та 24 грудня школярі нашого міста були запрошені до Черкаської обласної  філармоніїї, де під патронатом мера А.В.Бондаренка для діток-сиріт, діток з  малозабезпечених сімей, діток-переселенців та діток, батьки яких є воїнами  АТО, було організовано велике новорічне свято з різдвяними колядками,  новорічною виставою та солодкими подарунками. А Черкаський міськвиконком  надав солодкі подарунки для дітей-інвалідів та дітей з багатодітних родин  міста. Крім того, діти-сироти та інваліди нашої школи отримали новорічні  привітання від народного депутата В.Зубика.

Подяка з АТО

На адресу школи надійшла  подяка за підписом  командира військової частини полковника Д.С. Красильникова  директору школи, колективу та учням за патріотизм, громадську активність та особливий внесок у допомогу Збройним Силам Ураїни.   Вона підтверджує, що вся волонтерська робота, благодійні акції  на підтримку воїнів в АТО є вкрай необхідною. Дякуємо всім , хто долучався до шкільних акцій зі збору речей, предметів першої необхідності, продуктів, ліків; усім, хто брав участь у ярмарках та збирав кошти, хто малював малюнки та виготовляв сувеніри, обереги  та багато іншого.  Безсумнівно, що усіх нас об’єднує патріотизм, прагнення миру  та  велике бажання творити добро.

Свято для першокласників

25 грудня на святкову розважальну програму в Черкаському міському палаці молоді зібралося майже п’ятсот учнів перших класів ЗОШ№26, ЗОШ№32, СШ№28 та СШ№27. Організатор дійства – підприємець Араік Мкртчян, який упродовж тривалого часу  підтримує освітні заклади Південно-західного мікрорайону . Театралізоване дійство на сцені викликало щирі усмішки  та неприховану радість дітей.  До участі у святковому концерті долучилися й учні нашої  школи. У виконанні  ансамблю «Сонцеграй» пролунали пісні, а казкові принц і принцеса провели  руханку для першачків. Директор школи Скорик Тетяна Андріївна  вручила  Мкртчяну А.Р. подяку за співпрацю та підтримку навчально-виховного процесу школи. Усі дітлахи, присутні у залі, отримали солодкі подарунки.

З турботою в серці

У переддень новорічних свят представники нашого євроклубу «Linking hearth»  (керівник Горбенко В.  М.)  відвідали дитячий будинок «Малятко» та передали  придбані  для  дітлахів солодощі.  Кошти для  подарунка  зібрали, провівши  Миколаївський благодійний ярмарок.   Такі акції є традиційними у нашій  школі, от і цього разу дружній візит до дитячого будинку не став винятком.

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021