Субота, 08/Серпня/2020, 07:12

Головна » 2016 » Березень » 06
            Вітання зі святом

Чарівні жінки!

Прийміть вітання зі святом весни, любові та краси – 8 Березня!

Хай кожен день буде сповнений сонячним світлом і теплом, радісними та приємними зустрічами і сподіваннями. Нехай довкола вас панують чисті почуття й гармонія, розквітають духмяні квіти і звучить чарівна музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені яскравих надій. Хай у ваших оселях завжди панують тепло і родинний затишок, злагода і добробут.

Конференція Молодіжного Європарламену

1-3 квітня 2016 року у Черкасах вперше відбудеться триденна молодіжна конференція Європейського молодіжного парламенту.

Близько 100 представників активної молоді Черкас та країн Європи візьмуть участь у роботі моделі Європейського парламенту на регіональній сесії ЄМП-Україна. Під час сесії учасники відчують себе справжніми парламентарями: дебатуватимуть на теми політик Євросоюзу та України і висунуть свої власні пропозиції щодо розв’язання європейських та глобальних проблем сучасності.

Команда досвідчених модераторів парламентських комітетів з Боснії та Герцеговини, Німеччини, Грузії, Туреччини та України під керівництвом президента сесії  Ольги Швець допомагатиме молодим черкащанам в  ознайомленні з діяльністю Європейського парламенту та розробці  комплексних рішень проблем сучасної Європи діловою англійською мовою.

Сесія почнеться 1 квітня о 11:00. У перший день на делегатів чекатиме тимбілдинг, під час  якого учасники познайомляться з діяльністю організації «Європейський молодіжний парламент – Україна» та учасниками свого комітету. 2 квітня кожен з п'яти комітетів працюватиме над написаннім резолюцій, яку будуть представлені у неділю 3 квітня. Дебати відбудуться під час генеральної асамблеї  у актовій залі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації і розпочнуться о 10-00. Молодіжний Європарламент також завітає до Луцька, Сум та Одеси.

Для того, щоб взяти участь у регіональних сесіях ЄМП-Україна у Черкасах учасники мають заповнити аплікаційну форму за цим посиланням:http://goo.gl/forms/ZKzU3kMN8n

Дедлайн на подачу аплікаційних форм 15 березня 2016.

| Дата: 06/Березня/2016

На відкритті "Центру підтримки молоді"

Учні 10-Ф класу стали учасниками круглого столу з нагоди відкриття «Центру підтримки молоді», який  відбувся у конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» в ТРЦ «Хрещатик-Сіті»  В рамках заходу  обговорили коло питань, що турбує молодь: правова  незахищеність, вживання алкоголю, наркотиків, працевлаштування не лише після закінчення навчання, а й можливість влаштування на роботу старшокласників, які виявлять бажання  заробити додаткові кошти та участь у грантових проектах.

До участі у круглому столі були запрошені представники Черкаської міської ради, молодіжних громадських організацій, Черкаського міського центру зайнятості, Управління національної поліції, Черкаської обласної прокуратури, Черкаської ОДА, професорсько – викладацького складу ВУЗів міста та ЗМІ. "Центр підтримки молоді" відкрито за ініціативи ГО «Черкаська студентська рада».  Головне завдання центру - створити широкий простір для реалізації потенціалу молоді у громадсько-політичному житті.

„Книгоманія“ у школі

У школі успішно пройшов перший (відбірковий) етап ХІІ Всеукраїнського  конкурсу дитячого читання „Книгоманія“, який дає можливість його учасникам здобути перемогу завдяки систематичному, уважному читанню. Близько ста учнів 6 – 7 класів згадали авторів  та назви прочитаних останнім часом книг, визначили найцікавішу з них.

Бажаючі перевірити свою начитаність, ерудицію, впевненість у своїх силах завітали до читального залу шкільної бібліотеки, де їх зустріло компетентне журі. Найактивнішим  (5 учасників) виявився 6-В клас, з інших класів було по 2 – 3 учасники (крім 7-Бкласу). За результатами письмового конкурсу  ерудитів вісім читачів одержали можливість представити  свою улюблену книгу.

За правилами на кожному етапі визначаються 2 переможці – по одному з 6-го  і 7-го класів. Звання «Найкращий читач школи» та право продовжувати боротьбу в міському етапі вибороли В’ячеслав Сотніков (6-Б клас) та Єлизавета Чамрук (7-В клас). Зараз вони ретельно готуються до міського етапу конкурсу і мріють про  поїздку до Львова на Фестиваль дитячого читання, який проводить ініціатор конкурсу – Громадська організація «Форум видавців». Їх надихає приклад Віталія Кононенка та Нікіти Лавренюка, які отримали  таку можливість минулого року. Тож побажаємо  Славіку та Лізі успіхів, удачі та перемоги.

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня
             2020 року