Субота, 08/Серпня/2020, 07:18

«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 10
            «Мистецький дивокрай Черкащини" у нашій школі

Сьогодні стартував відбірковий етап фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості  «Мистецький дивокрай Черкащини». Відповідно до складеного графіка у нашій школі  на розсуд журі представили свої виступи художні колективи загальноосвітніх шкіл №26,30,32, спеціалізованих шкіл №27,28.  Метою фестивалю є патріотичне виховання національної свідомості підростаючого покоління засобами мистецтва та розвиток і виявлення творчого потенціалу обдарованої молоді в умовах відродження національної культури та народних традицій, підвищення рівня виконавської майстерності колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців. Розраховуємо, що художні номери, представлені нашими хореографічними колективами «Непосиди», «Леді», «Флекс» (керівник Колчева Любов Геннадіївна) та вокальними колективами «Сонцеграй», «Сонцеграйчик» ( керівник Лівінська Ірина Григорівна) обов’язково будуть обрані  для виконання у ІІ турі фестивалю-конкурсу, який відбудеться у квітні цього року.

Відеоматеріали конкурсу за посиланнями: http://youtu.be/MnLWW8G6Xqc;   http://youtu.be/dShFFpNWDtM;  http://youtu.be/P6tXBXnREuchttp://youtu.be/eOuCXrSS2mo

| Дата: 10/Березня/2016

Департамент фінансової політики перевірив харчування

Уповноваженими  департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Мовчан М.І., Кривохат А.М., ПустовійтВ.Г., Чеберяк О.В. у присутності директора школи Скорик Т.А., медичного працівника Осипенко С.К., соціального педагога Рибалки С.М., організатора харчування Котенко Ж.Г. було здійснено перевірку організації харчування учнів у їдальні школи з метою визначення ефективності витрачання бюджетних коштів.

Перевіркою встановлено: при зважуванні 10 порцій оладків з солодким соусом фактична нестача  на 10 порціях  -90гр., на 10 порціях чаю –нестача 75гр. Хліб стояв у спеціальній корзинці, і діти могли брати його за бажанням. Після сніданку  96-ти осіб учнів  3-іх класів залишилось нез’їденого : оладків -860гр., чаю -2365гр.

Буфетна продукція відповідає затвердженому асортименту переліку, простроченої продукції не виявлено. Сертифікати якості на сиру продукцію наявні.  Працівники їдальні дотримуються санітарно-гігієнічних вимог. Ці дані занесені в довідку, підписану уповноваженими та директором школи.

Нові матеріали

Оновлено матеріали на Соціального педагога в розділі   Інформація для учнів школи   та в розділі "Інформація для батьків"

Брейн-ринг, присвячений 202-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

Учора в  Черкаській обласній бібліотеці для дітей відбувся брейн-ринг «Що? Де? Коли?», присвячений 202-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Захід ініційований ВО «Свобода».  Участь в ньому взяли учні 9-11 класів зі шкіл міста, загалом 15 команд. Нашу школу у грі  представили  учні 10-Ф класу.  Гра відбувалася у три тури. Тур складався з 10 запитань. Питання гри  стосувалися життя і творчості  Т.Г. Шевченка і вимагали  глибоких знань та ерудиції.  Скажімо, чи відомий вам той факт, що  найвіддаленіший від України об’єкт, який носить ім’я Т.Шевченка, знаходиться на Меркурії?

За результатами гри команда гімназії №9 набрала 14 балів, команди  шкіл №17 та 20 - 13 балів і команди школи №28 та школи №19 – 12 балів.  Усі присутні під час гри спостерігали, як розгорталася інтрига в боротьбі команд  і варто зауважити, що заняття було захопливе, адже кожна команда намагалася якнайкраще відповісти на поставлене запитання.

Відеопроект у шевченківські дні

У школі тривають  шевченківські дні. Однією з найцікавіших форм роботи є реалізація відеопроекту   «Звучать Шевченкові слова».  У день народження  Великого Кобзаря, 9 березня,  відзнято  відеосюжети, де учні школи, учителі,  батьки,  мешканці нашого мікрорайону  читають поезію  Т.Г. Шевченка. І не тільки українською, а й англійською мовою. Зараз матеріали обробляються та найближчим часом буде створено  відеоролик, який можна буде переглянути у мережі «Інтернет».

| Дата: 10/Березня/2016

Учителі англійської мови підвищують кваліфікацію

2-5 березня у м. Славське Львівської області відбувся семінар-тренінг «Сучасні  інноваційні технології  вивчення  англійської мови з використанням ІКТ», організований Асоціацією керівників закладів освіти "Відроджені гімназії України" на чолі з її Президентом Я. В. Турянським, при сприянні селищного голови Славська та ІМЗО МОН України. Семінар налічував близько 60 освітян із різних областей України: Київської та міста Києва, Львівської, Житомирської, Івано-Франківської, Чернігівської, Чернівецької, Запорізької, Рівненської, Вінницької, Херсонської, Одеської, Миколаївської, Донецької, Дніпропетровської, Тернопільської.  Участь у  тренінгу брала і учитель нашої школи Вовченко Олена Григорівна.  Програма роботи семінару передбачала  обмін досвідом  методик вивчення  англійської мови, презентацію методики проведення  англомовного табору в Міжнародній школі «Меридіан» м. Києва, обговорення рекомендацій та обмін досвідом  що проведення  англомовних таборів. Змістовною  була зустріч у Львівській українській гуманітарній гімназії імені Олени Степанів.  Колеги розповіли про особливості функціонування міжнародних та українських класів. Цікавим є те, що учні вивчають математику, хімію, біологію, інформатику, географію англійською мовою. Зараз розпочато набір учнів  у групу для  участі у   літньому мовному таборі. Додаткову інформацію  можна отримати у вчителя англійської мови Вовченко Олени Григорівни.

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня
             2020 року