Субота, 08/Серпня/2020, 07:34

«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 11
            Проводи зими

За повідомленням «Дирекції парків», 13 березня, о 12.00 у «Сосновому    бору» проводжатимуть зиму. В цей день у парку відтворять національні  традиції і влаштують гамірні гуляння. Черкащан розважатимуть музичні  колективи. Погрітися можна буде гарячим чаєм. А на завершення  черкащани спалять опудало зими та остаточно відженуть холоди.  Супроводжуватиметься дійство святковими танцями та піснями.

А ще ближче, у нашому мікрорайоні , також 13 березня, о 15.00  у Палаці молоді  відбудеться святкування Масниці, де будуть смачні традиційні млинці, як символ тепла, сонця, перемоги весни над зимою і спалення опудала зими, хороводи, пісні, танці, забави. Гарного вихідного дня!

До уваги учнів 11 класів

20 березня 2016 року Черкаський національний університет імені Богдана  Хмельницького проводить безкоштовне тестування з біології та хімії у  форматі зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року для учнів 11  класів та випускників минулих років.

Реєстрація на тестування відбуватиметься у період з 10 березня по 18  березня включно. Додаткова інформація розміщена на сайті Черкаського міського методичного кабінету установ освіти у розділі «ЗНО».

| Дата: 11/Березня/2016

В гості до Черкаського професійного автодорожнього ліцею

Учні 8-А класу, разом зі своїм класним керівником Трясун Юлією Антонівною, відвідали свято «Моя майбутня професія» в державному навчальному закладі «Черкаський професійний автодорожній ліцей». В рамках профорієнтації учні познайомилися  з навчальним процесом закладу та  матеріально-технічною базою ліцею, побували в лабораторіях, майстернях, тренажерних, аудиторіях з підготовки за професіями та оглянули машино-тракторний парк з підготовки водіїв категорії "В і С". Агітбригада студентів  креативно презентувала професії, які готує ліцей. На завершення свята відбулося частування козацьким кулішем.

Звіт про фінансову діяльнсть за лютий 2016 року

На сторінці  "Звіт про фінансову діяльність"  в Меню сайту  Ви можете ознайомитися зі Звітом про фінансово-господарську діяльність школи за лютий 2016 року.

| Дата: 11/Березня/2016

Режим роботи школи на суботу

Нагадуємо, що у суботу 12 березня учні 1-11-х  класи навчаються за 07 березня за розкладом ПОНЕДІЛКА.

Заняття у групах з підготовки до школи цієї суботи проводитися не будуть! Чекаємо усіх дошкільнят на заняття через суботу, 19 березня, за звичайним розкладом.

| Дата: 10/Березня/2016

Результати опитування з питань організації харчування

Наприкінці  лютого  у школах міста проводилося опитування серед батьків учнів  стосовно організації харчування у шкільних їдальнях.  Отримані відповіді на запитання анкет було опрацьовано. Пропонуємо переглянури результати анкетуванння по нашій школі.

| Дата: 10/Березня/2016

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня