Субота, 08/Серпня/2020, 07:31

«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 15
            Набір у 1-й клас триває

Тривають співбесіди з майбутніми першокласниками. Комісія з  питань набору учнів до 1 класу на 2016-2017 навчальний рік  прослухала  п'ятдесят майбутніх школяриків, з них -  25 дівчаток і  25 хлопчиків.

Нагадуємо, що записатися на співбесду можна у каб. 15 (приміщення початкової школи) чи за телефоном 66-15-01.

Майбутня чемпіонка

Званням  в номінації «Краща спортсменка 2015 року» та  пам’ятною відзнакою за підписом Президента федерації спортивного орієнтування Черкаської області нагороджена учениця 7-А класу  Зелена Анастасія. Дівчинка займається цим видом спорту  у Обласному центрі туризму та краєзнавства  та має 1-й юнацький розряд зі спортивного орієнтування. Нагородження  кращих спортсменів відбулося під час змагань, присвячених відкриттю сезону спортивного орієнтування 2016 року.  Бажаємо Насті успіхів, вдалих  виступів та нових перемог!

Тиждень англійської мови

Учора розпочався тиждень англійської мови у школі.  Проводиться цьогорічний  предметний тиждень по-особливому, оскільки 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні.  В рамках реалізації національної   програми «Україна speaking» і будуть проводитися заходи. З метою мотивації учнів до вивчення англійської мови, покращення навичок спілкування англійською мовою під час лінійки-відкритя, що відбулася у актовому залі школи, говорили й співали  виключно англійською.  Також лунала поезія, гуморески, присутні переглянули відеоролик, завершилася лінійка флешмобом «I like you».  У заході з нагоди відкриття Тижня іноземних мов  взяли участь учні  11-А,10-А, 5-А, 7-Б, 1-Б класів. Відучора на information board, у фоє школи, діє   виставка «20 interesting facts about English» та «British supertitions ».

План проведення Тижня англійської мови

Пошуковий бум у Черкасах

Міський конкурс під такою назвою вже восьмий рік поспіль збирає  міських школярів, аби перевірити їхні вміння працювати з комп’ютером. Майже три години учасники наввипередки виконували завдання із пошуку інформації та створювали презентації.

Змагання з пошуку інформації серед школярів проходило на базі гуртка з інформатики „Байт“ у Черкаському Центрі дитячої та юнацької творчості.
            Інформаційні перегони відбувалися в два етапи. Перший із них – „Якісний пошук“ – учасники мали знайти необхідну інформацію та відповісти на запитання у максимально короткий термін. Другий етап передбачав створення мультимедійної презентації на обрану суддями тематику з урахуванням вимог та критеріїв конкурсу.

Нашу школу на конкурсі представляла  команда у складі Слюсар Анни та Мамлоєнка Євгенія, учнів 11-А класу, яку готував до участі учитель фізики та інформатики Васильченко С.Є.

Переможці конкурсу визначалися як в командному,  так і в індивідуальному порядку у певних номінаціях. Наші школярі здобули командну перемогу, посівши І місце. Слюсар Аня стала другою в номінації „Створення мультимедійної презентації“, Мамлоєнко Женя – третім у номінації „Якісний пошук“. Школа та одинадцятикласники і їх наставник отримали Дипломи та подяки.

| Дата: 15/Березня/2016

Міський етап конкурсу „Книгоманія“

13 березня у центральній міській дитячій бібліотеці  відбувся ІІ-й  етап ХІІ-го Всеукраїнського  конкурсу дитячого читання „Книгоманія“. Нашу школу на ньому представляли  В’ячеслав Сотніков (6-Б клас) та Єлизавєта Чамрук (7-В клас). У запеклій боротьбі  вони вибороли другі місця у своїх вікових групах. Ліза в бліц-турнірі відстала від переможця всього на 1 бал.

Усі учасники  конкурсу проявили ерудицію, творчий підхід, старанність, а головне – здобули корисний досвід участі в інтелектуальних змаганнях.

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня
             2020 року