Субота, 08/Серпня/2020, 07:09

«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 18
            Учителі англійської мови удосконалюють свою майстерність

Середа тижня іноземних мов пройшла під девізом „Ділимося досвідом“. Учителі англійської мови запросили на відкриті уроки своїх колег та представили на їх розгляд кращі власні методичні знахідки, які використовують у навчанні учнів іншомовному спілкуванню.

Урок у 7-А класі (учитель Червоненко Є.Ф.) на тему „Wedding“ продемонстрував уміле використання учителем мультимедійних засобів навчання, ефективне упровадження соціокультурної змістової лінії програм з іноземних мов, багатий активний словник учнів.

На уроці „Outstanding Politicians of the World“ (11-А клас, учитель Науменко Н.В.) цьогорічні випускники школи показали не лише добре володіння основними мовленнєвими компетентностями іншомовного спілкування, а й уміння самостійно добирати матеріал з відповідної теми, послуговуючись додатковими джерелами інформації.

Урок „Sports“ у 5-А класі (учитель Джура Н.І.) відзначався насиченістю різноманітними методами і формами роботи, що не лише сприяло активізації навчальної діяльності школярів, але і формувало позитивну мотивацію до вивчення англійської мови.

У 6-Б класі на уроці з теми „Shopping Nation“ (учитель Кузьменко Н.А.) ефективно використовувалися ігрові елементи, метод проектів, основу склало активне спілкування між учнями англійською мовою та розвиток навичок культури спілкування іноземною мовою.

Тиждень іноземних мов продовжується – попереду найцікавіше.

| Дата: 18/Березня/2016

МИ хочемо приєднатися до GoCamps!

Громадська організація GoGlobal долучилася до ініціативи Міністерства освіти і науки України та оголосила  конкурс на участь у проекті "GoCamps". Метою проекту э  допомога навчальним закладам у організації літніх мовних таборів на якісно новому рівні, залучивши міжнародний досвід, методологію і експертизу.

Цього тижня, заручившись підтримкою батьків та Ради школи, заявку на участь у проекті відправив і наш навчальний заклад. Сподіваємося, що саме ми станемо одним із учасників проекту та отримаємо можливість ще краще навчати наших вихованців англомовному спілкуванню.

Наша гостя – Марина Павленко

Весна щороку приносить школярам традиційні  зустрічі з письменниками. Цього разу гостею нашої школи стала  українська поетеса, письменниця, художниця, науковець, педагог, переможець і лауреат більше, ніж десяти літературних конкурсів Марина Павленко. Нещодавно її творчість включено до  шкільної програми, тож ця зустріч «з живим класиком» викликала у юних читачів особливий інтерес.

Щасливу нагоду поспілкуватися з Мариною Степанівною мали учні 8-В та 5-А класів. Восьмикласники  зацікавлено слухали розповідь письменниці про власні книги, прообрази героїв і про творчість її батьків. Найбільше запитань було у любительки «павленківських» книг Каті  Неки.

Особливо ретельно готувалися до зустрічі п’ятикласники. Вони не просто активно читали книги Марини Павленко, а й обговорювали їх на уроках літератури, писали відгуки. Євген Федоренко, Даша Білоус, Марійка Віцинська і Таня Трясун прочитали свої відгуки на зустрічі. Також вони та Віка Бурдядь, Катя Ямкова, Нікіта Ральф, Богдана Велебна, Даніл Рябокінь, Софія Рачко, Валерія  Рубцова і Даша Журило зробили власні ілюстрації  до улюблених книг. У п’ятикласників було багато запитань і пропозицій до  автора.

Діти мали нагоду не лише сфотографуватися з письменницею, а й придбати її книги та отримати автограф з малюнком. А Марину Степанівну  порадували й зворушили власноручно виготовлені  юними умільцями подарунки.

Усі учасники зустрічей отримали велике задоволення від  щирого, теплого спілкування. Зі зрослим читатимуть  книги Марини Павленко і чекатимуть нових творів від автора, який полюбився.

| Дата: 18/Березня/2016

Англійська мова – це захопливо!

Понеділок та вівторок цього тижня пройшли під гаслом початку тижня іноземних мов у школі. Після святкового відкриття тижня у понеділок відбулися декілька заходів, які, на нашу думку заслуговують на увагу.

Для учнів 5-В класу учителі Малоног Н.І. та Шубіна С.Ю. у вівторок провели цікавий урок-змагання „The Smartest“, під час якого дві команди „Forward“ і „Bright Brains“ мали змогу продемонструвати свої знання з англійської мови. І хоч змагалися лише дві команди, але байдужих на уроці не було. Час від часу у змагання включалися і болільники. Перемогла команда „ Bright Brains “, але головний висновок – знання допомагають перемагати не тільки на уроці – для себе зробили усі присутні.

Цього ж дня учні 3-А класу (учителі Джура Н.І., Трясун Ю.А.) були присутні на незвичайному уроці англійської мови – уроці-грі „All Seasons Are Beautiful“. Урок пройшов цікаво та весело: школярі показали не лише знання мови, але і виглядали дуже артистично, співаючи пісеньки, розповідаючи вірші, граючи невеликі сценки.

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня
             2020 року