Субота, 08/Серпня/2020, 07:16

«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 22
            Тиждень книги

В обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка з 22 по 29 березня пройде Всеукраїнський Тиждень дитячої і юнацької книги під назвою «Впусти книгу в серце». Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у заходах бібліотеки.

План Тижня книги

Весняні канікули розпочнуться в черкаських школах з 30 березня

Весняні канікули розпочнуться в черкаських загальноосвітніх закладах з 30 березня до 3 квітня, окрім Гуманітарно-правового ліцею, який має свою структуру навчального року (мають лише зимові канікули), що закріплено в статуті освітнього закладу.

А в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 13 канікули розпочнуться з 28 березня до 3 квітня, оскільки в період призупинення занять учні навчалися  дистанційно.

Тож, 4 квітня  доведеться знову засісти за підручники.

Проект «Класна школа» продовжується

За підсумками роботи у проекті «Класна школа» за І семестр 2015-2016 року ми отримали сертифікат за зразкову роботу та гарні досягнення у роботі із розвитку здібностей учнів із застосуванням ІКТ.

У цьому семестрі робота продовжується. Долучитися до участі в проекті можна, зареєструвавшись за посиланням  http://klasnashkola.eu/. За даним посиланням ви можете ознайомитись із ти, що робить команда нашої школи та команди інших шкіл України. Будьте активними.

| Дата: 22/Березня/2016

Директор прозвітувала перед батьками школи

15 і 17 березня відбулися загальношкільні батьківські збори для батьків 4-10 класів, на яких директор школи Скорик Т.А. прозвітувала про досягнення у навчально-виховному процесі за І семестр 2015-2016 навчального року, провела фінансовий звіт за 2015 рік та за січень-лютий 2016 року. Ознайомила батьків із планом розвитку школи на 2016 рік.

З метою забезпечення захисту дітей батькам було роз’яснено про порядок впровадження реєстраційно-аналітичної системи безпеки «SMARSY». Переважною більшістю голосів встановлення системи було погоджено. Проти проголосувало 9 осіб, утрималось – 7осіб.

АКТУАЛЬНО ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ

Проектуємо школу майбутнього

18-19 березня Інститутом модернізації змісту освіти та Інститутом обдарованої дитини НАПН України проведено установчий науково-практичний семінар з реалізації науково-педагогічного проекту «Школа майбутнього» під науковим керівництвом доктора педагогічних наук, академіка НАПН України Мадзігона Василя Миколайовича. Мета проекту «Школа майбутнього» не просто дати глибокі і міцні знання, а забезпечити виховання активної особистості з належним рівнем інтелектуального, естетичного, трудового, фізичного розвитку і ціннісних орієнтацій. У реалізації проекту братиме участь 51 школа з м. Києва, Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей.

Від міста Черкаси виявили бажання попрацювати над створенням моделі «Школа майбутнього» ПМГ (директор Саєнко С.І.), гімназія №9 (директор Топчій І.В.), СШ №17 (директор Бунякін Д.В.), СШ №28 (директор Скорик Т.А.)

П’ятикласники в мовно-літературному лабіринті

У п’ятницю 18 березня учні 5-х класів взяли участь у мовно-літературній грі «Лабіринт».  Від кожного  класу була представлена команда з чотирьох осіб. Школярам запропонували питання з шести рубрик, які охопили увесь вивчений матеріал з української мови та літератури. Група підтримки теж не була пасивною, уболівальники відповідали на запитання, які для команд виявилися не під силу. Так, учні отримали додаткові бали із зазначених вище дисциплін. На заході панувала дружня атмосфера. Кожен зміг перевірити свої знання й ерудованість.

Із суттєвим відривом перемогу здобув 5-Б клас, до складу команди якого увійшли Смірнова Яна, Смаглій Дмитро, Гелеверя Юлія та Броварський Артем.

5-А клас був на другому місці, випередивши своїх супротивників із 5-В лише на 1 бал.

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня
             2020 року