Неділя, 15/Грудня/2019, 20:25

«  Червень 2016  »

Головна » 2016 » Червень » 17
            Закриття табору "Вітрило"

Завершив свою роботу й пришкільний табір "Вітрило". Цього року у пришкільному таборі відпочивали 75 дітей. Упродовж 14 днів перебування у таборі було організовано відвідування кінотеарів, розважального центру "Хрещатик-Сiti". Діти відвідали паркові зони міста, взяли участь у  спортивних іграх, розважальних заходах Черкаського міського палацу молоді, кілька разів стали учасниками "Гуртка одного дня" у Центрі дитячої та юнацької творчості, долучилися до чарівного світу музики у обласній філармонії. Також відвідали краєзнавчий музей, де спілкувалися з письменниками рідного краю, та Обласну бібліотеку для дітей. Найяскравіші спогади про табір у дітлахів залишили пересувний планетарій, спортивні розваги у парку "Перемога" та спілкування з волонтеркою мовної школи. Сподіваємось, що за час перебування в таборі діти відпочили, отримали нові прозитивні  враження та заряд енергії. Нехай щастить, веселих літніх канкул! До нових зустрічей в колі друзів!

| Дата: 17/Червня/2016

У Черкасах привітали найуспішніших учнів та їхніх вчителів

16 червня в Центрі дитячої та юнацької творчості відзначали грамотами та подяками учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які стали у 2015/2016 навчальному році переможцями Міжнародних та Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів і турнірів та педагогічних і науково-педагогічних працівників, які підготували цих переможців. Серед нарогоджених четверо учнів нашої школи:  Попов Максим, Кішка Марія, Краснопеєва Аліна, Снесар Денис, а також учителі та керівники МАН - Чорна Тетяна Володимирівна, Нераденко Тамара Миколаївна, Білогородський Юрій Сергійович.  Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому й нових перемог!

GoCamp The End - закриття мовного табору

Упродовж двох тижнів 5 груп дітей працювали у мовному таборі  з волотером із Сербії Іваною Іванц. Нагадаємо, що така робота була організована в рамках спільного проекту громадської організації Go Global та МОН України «Go Camps»Тематика зянять була досить різноманітною. Щодня учні учні перебували у англомовному середовищі. Спілкуючись з волонтеркою, граючи в ігри, співаючи пісні, діти  мали можливість удосконалювати мовні навички. Кожен день був не схожим на попередній. Крім  занять у літній мовній школі, діти охоче спілкувалися з Іваною у невимушені атмосфері, відвідуючи кафе, зоопарк, гуляючи містом.  Після учорашньої зістрічі з очільником області Юрієм Ткаченком відбулося прощання  з Іваною, оскільки сьогодні вона вже від'їжджає з України. Воно було зворушливим та емоційним. На згадку про перебування в Україні учителі та діти нашої школи подарували Івані вишиванку.  Вже сьогодні вранці завершив роботу і шкільний мовний табір. На закритті табору говорили про те, що сподобалося у цьогорічному "Go Camp", були відзначені учні-перможці різних англомовних конкурсів. Діти висловили свої побажання щодо роботи мовної школи у наступному році та зазаначили, що чекатимуть на нову зустріч із волонетрами.

Як усе розпочиналося можна переглянути у відеоролику

| Дата: 17/Червня/2016

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95