Субота, 08/Серпня/2020, 07:47

«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 22
            Як відбуватиметься ДПА школярів у 2017 році

Порядок державної підсумкової атестації у загальних середніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році не зміниться. Про це повідомив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко під час прес- конференції 21 вересня. Державна підсумкова атестація випускників загальних середніх навчальних закладів І ступеня (початкова школа) розпочнеться 15 травня, ІІ ступеня (основна школа) - 1 червня, а для випускників шкіл ІІІ ступеня – 23 травня. Перелік предметів, з яких буде проводиться державна підсумкова атестація для випускників шкіл І - ІІ ступенів, порівняно з минулим роком, не зміниться. Зокрема, для загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня – це українська мова, літературне читання, математика. У початковій школі державна підсумкова атестація – це звичайна контрольна робота, яка проводиться для того, щоб оцінити рівень навчальних досягнень дітей. У навчальних закладах II ступеня, як і минулого року, випускники обов’язково складатимуть ДПА з української мови та математики, а також ще з одного предмета, який буде обирати педагогічна рада школи. Це може бути один із предметів з такого переліку: зарубіжна література, іноземна мова, історія України, всесвітня історія, правознавство, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика, мова національної меншини для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням або вивченням такої мови та інтегрований курс літератури. Державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл ІІІ ступеня) розпочнеться з 23 травня і буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. ДПА у формі ЗНО випускники шкіл складатимуть з трьох предметів: українська мова, математика або історія України та ще з одного предмета за власним вибором.

«Увага! Діти на дорозі»

У вересні  в школах традиційно триває  місячник «Увага! Діти на дорозі». Упродовж місяця проводяться заходи, які акцентують увагу дітей та дорослих на дотримання   безпеки дорожнього руху. Цього року  в рамках місячника старшокласники  виготовили плакати  «Безпека руху – запорука життя», було проведено  конкурс малюнків на асфальті серед учнів 7-8 класів «Знання ПДР – безпека на дорозі!», а,  напевне, найцікавішим заходом  стала  зустріч учнів 5-6 класів з представниками патрульної поліції, на чолі з координатором Анною Голик.

До Міжнародного дня миру

21 вересня тридцять років постпіль відзначається Міжнародний день миру. Цього дня люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам'ять жертв непорозумінь і конфліктів, а також заявити про власну готовність присвятити себе втіленню в життя мрії людства - побудову безпечного, справедливого світу. Найактивніші учні нашої школи взяли участь у заходах, присвчених цьому дню. Було проведено флешмоб "Серце добра і любові, миру і злагоди". Молодші школярі нашої школи  вишикувалися у символічне серце, а їхні маленькі серця билися в унісон, закликаючи усі народи світу, у тому числі й усіх людей, задіяних у військовому конфлікті на Сході нашої країни, до миру. Хвилиною мовчання, присутні на заході, вшанували пам'ять героїв, що полягли під час Революції Гідності та за час проведення АТО. А наймолодші школярики змусили  посміхнутися найсерйозніших перехожих. Вони подарували мешканцям нашого мікрорайонувиготовлених власноруч голубків із  щирими побажаннями до Дня миру. Хай буде мир!

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня
             2020 року