Субота, 08/Серпня/2020, 07:45

«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 26
            Візьміть участь в інтернет-олімпіадах

Черкаський обласний інститут післядипломної освіти вчителів запрошує вчергове учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області до участі в  Інтернет - олімпіадах  з  навчальних предметів, які   відбудуться з 03 жовтня до  31 жовтня 2016 року  з 15. 30-17. 00  за  графіком, що розміщено нижче.

-  Інтернет-олімпіади проводяться з використанням програмного засобу "Система обробків тестів «ЗНАЙКА»"

- Для участі в Інтернет-олімпіаді  учасник повинен  на сторінці: http://oipopp.ed-sp.net/taxonomy/term/3092 (розділ Конкурси, олімпіади → Обласна очно-дистанційна олімпіадна школа «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ЧЕРКАЩИНИ») відкрити завдання з певного предмету,  ознайомитися з інструкцією  та процедурою направлення результату до центру збору інформації  на прикладі демонстраційного та пробного тесту. За добу до початку інтернет-олімпіади можна скачати  завдання та   встановити їх у себе на комп’ютері, пароль для розпакування файлу із завданнями з'явиться на цій же сторінці за 5 хв. до початку олімпіади.

28 - 30 вересня  2016 року пропонуємо пройти  пробний тест для ознайомлення з програмою, пароль для пробного тесту: перемога

- до 14 листопада 2016 року будуть оголошені результати проведення Інтернет-олімпіад на сторінці: http://oipopp.ed-sp.net/taxonomy/term/3092.

-  Учні, які посядуть перше місце в інтернет-олімпіаді, будуть брати участь в обласних олімпіадах з  навчальних дисциплін поза рейтингом.

Вивчаємо польську

Нагадуємо, що у школі  викладається польська мова. У групах з нашими учнями, які виявили бажання вивчати польську, працює  Чікота Наталія Василівна.  Заняття проводяться щопонеділка та щочетверга. Для учнів 1-4 класів  - у приміщенні початкової школи , кабінет №12 о 15.30 , а для учнів 5-11 класів - у приміщенні старшої школи , кабінет №3, о 16.30. Хочете вивчати польську? Чекаємо на зустріч з вами вже цього четверга у зазначений час!

Потрібен Ваш голос !!!

Учень нашої школи Гилюк Ілля підготував роботу на конкурс 3G роликів від компанії "Київстар". Чимало  зусиль було прикладено для створення відеоролика на тему "Моя 3G сім'я". Ось робота нашого юного художника, реалізована ІТ технологіями.  Переможцю цього конкурсу подарують комп'ютерний клас для школи, в якій він навчається.

ВСІ голосуємо на сайті   youtube - виграємо для школи комп'ютери !!!

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня
             2020 року