Субота, 08/Серпня/2020, 07:07

«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 28
            Екологічна акція

Чи  знаєте ви, що одна батарейка, викинута в природу, може забруднити токсичними речовинами 20м3 землі та 400 літрів води? Батарейки не знешкоджуються методами утилізації звичайного сміття і потребують спеціального оброблення для знешкодження. Розкладання однієї неправильно утилізованої пальчикової батарейки триває понад 20 років. Зараз менше 1% всіх батарейок в Україні збираються на переробку, всі інші безконтрольно потрапляють у довкілля. Але ми можемо це виправити! Нагадуємо, що у школі працює пункт збору відпрацьованих батарейок. Їх можна залишати у спеціальному контейнері, розташованому у фойє на І поверсі (приміщення старшої школи).

До Європейського дня мов

Щороку 26 вересня відзначається Європейський день мов. Мета Європейського дня мов – привернути увагу людей до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом усього життя. День Європейських мов  не просто нагадує про те, що існує багато мов, але й ще спонукає  вивчати їх. Знати як мінімум ще одну мову –  це не просто норма для сучасного світу, але й необхідність . В рамках відзначення цього дня у  школі відбулося свято  «Парад Європейських Мов», під час якого була проведена мовна вікторина,  КВК. Учні розгадували ребуси та кросворди, співали і  танцювали.   Наприкінці свята кожен учень обвів на кольоровому  папері свою руку в знак об’єднання націй та людей, а всі разом, учителі  та учні,  склали дружнє коло.

Так тримати!

Промайнув перший місяць навчального року. Він відзначився батьма подіями і заходами. Адміністрація школи оглошує подяку класним колективам - учням, батькам, класним керівникам за осбливо старанну роботу зі збору макулатури: 3-А клас - 146 кг ( кл. керівник Ложка Людмила Полікарпівна), 4-А клас - 110 кг (кл. керівник Фалілеєва Тетяна Валеріївна), 2-А клас - 100 кг (кл. керівник Таран Тетяна Григорівна), 1-Б клас - 97 кг (кл. крівник Галасун Віра Петрівна), 4-Б клас - 96 кг (кл. керівник Горобець Олена Федорівна), 1-А клас - 95 кг (кл. керівник Шумейко Вікторія Василівна), 7-А клас - 95 кг (кл. керівник Безверха Л.М.), 9-В клас - 90 кг (кл. керівник Пишна Наталія Василівна). За підсумками проведення благодійного ярмарку "Дари осені" відзначилися: 4-А клас- 741грн. благодійного внеску (кл. керівник Фалілеєва Тетяна Валеріївна), 6-Б клас - 546 грн. (кл. керівник Соколюк Тетяна Юріївна), 4-Б - 506 грн. (кл. керівник Горобець Олена Федорівна), 2-В клас - 500 грн. (кл. керівник Шевченко Любов Михайлівна), 8-А клас - 500 грн.(кл. керівник Олькова Світлана Олександрівна), 3-Б  клас - 400 грн. (кл. керівник Козаченко Наталія Антонівна), 3-Г клас - 400 грн. (кл. керівник Коржова Ніна Іванівна), 7-А клас - 400 грн. (кл. керівник Безверха Лариса Михайлівна). Особливо вражало цьогорічне офрмлення ярмаркового подвір'я у початковій школі. Дякуємо за  особливу організацію свята батьківським колективам 2-В,3-Г,3-А,3-Б,2-Б,2-А,3-В,2-Г класів. Тож так тримати!

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня
             2020 року