Субота, 08/Серпня/2020, 07:26

«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 29
            До уваги батьків майбутніх першокласників!

Повідомляємо, що цієї суботи, 01 жовтня 2016 року, заняття у групах з підготовки до школи проводитися не будуть. Чекаємо Вас та ваших діток на заняттях наступної суботи, 08 жовтня, за звичним розкладом.

Вшанування жертв Бабиного Яру

29 вересня – 75-ті роковини початку масових розстрілів у Бабиному Яру. Україна і світ вшановують жертв злочину, що забрав понад 100 тисяч життів. Бабин Яр став символом Голокосту в Україні та братською могилою для понад ста тисяч цивільних громадян і військовополонених. На вшанування пам’яті жертв Бабаиного Яру у школі проведено ряд заходів.

До уваги учнів, батьків

З 03 жовтня стартує І етап (шкільний) Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. За додатковою інформацією можна звертатися до вчителів. Графік проведення змагань буде оприлюднено на сайті.

Урочистості до Дня вчителя
            Учора в ПК «Дружба народів»  відбулися міські  урочистості з нагоди День вчителя.
            На святі були присутні почесні гості: міський голова Анатолій Бондаренко, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Черкаської міської ради Станіслав Овчаренко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Черкаської міської ради Ігор Коломоєць, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова, начальник управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Євген Степко, директор обласного Будинку вчителя Світлана Панченко, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України Ганна Федорченко,  працівники департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Черкаського міського методичного кабінету установ освіти, ветерани педагогічної праці, керівники та педагогічні працівники закладів освіти. До свята освітянам нашого міста були вручені нагороди. Серед нагороджених заступник директора нашої школи Гнєзділова Марія Володимирівна, вона отрмала подяку Міністерства освіти і науки України  за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління; заступник директора школи Кобильник Оксана Вікторівна, робітник з обслуговування споруд Халіман Іван Васильович нагороджені  подякою міського голови  за заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, високу результативність у роботі. Учитель початкових класів  Шумейко Вікторія Василівна та учитель фізичної культури  Крамар Валентина Петрівна відзначені грамотами департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків у справі навчання і виховання підростаючого покоління. Прийміть найщиріші вітання!

Усі восьмикласники матимуть підручники

З понеділка, 3 жовтня, усі восьмикласники школи матимуть можливість навчатися за новими підручниками. Адже сьогодні шкільна бібліотека отримала партію підручників, яка дозволить на 100% забезпечити учнів підручниками з таких навчальних дисциплін: українська мова та література, німецька мова, всесвітня історія, мистецтво, трудове навчання(технічні та обслуговуючі види праці), російська мова.  На жаль, поки що восьмикласники не забезпечені підручниками з біології. Сподіваємося, що і ця прикра недоречність скоро буде виправлена.

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня
             2020 року