Вівторок, 20/Квітня/2021

«  Листопад 2016  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2016 » Листопад » 08
            До Дня української мови та писемності

9 листопада -День української мови та  писемності. О 8год.30хв. у нашій школі писатимуть диктант патріотів, які об'єднують Україну засобами рідної мови, три категорії учасників заходу: учні 9 -11класів нашої школи, педагогічні працівники різних шкіл міста, які виявили бажання задекларувати свою повагу і любов до рідного слова, батьки учнів нашої школи та представники громадськості. Диктант у різних аудиторіях читатимуть Скорик Т.А., Чмигова О.О.,Гнєзділова М.В., Нянько О.В. Перевірити власну грамотність можа буде шляхом самоперевірки (після написання диктанту текст буде виведено на екран або видано у роздрукованому вигляді) або скористатися послугами досвідчених учителів. Усі бажаючі отримають сертифікат учасника "Диктанту єдності". Запрошуємо представників громадськості, посадовців,депутатів,батьків учнів та випускників минулих років написати диктант разом з нами.

Заходи до Дня української мови та писемності

Муніципальна стипендія

Сімнадцятеро обдарованих дітей Черкас отримуватимуть муніципальну стипендію у розмірі 200 гривень. Усе – з метою підтримки, стимулювання, навчання і розвитку обдарованих дітей та учнівської молоді міста. Такі виплати передбачені на період з 1 жовтня 2016 року до 30 червня 2017 року щомісячно. Стипендію отримуватиме Диченко Діана, учениця 11-А класу нашої школи , яка активно займається громадською, волонтерською діяльністю, є лідером учнівського самоврядування школи та міста. Здобула ІІІ місце у складі рою „Ратиборець“  гри „Пластун“ інтелектуально-спортивного вишколу „Квест“, на ІІІ (Всеукраїнському) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“),  нагороджена дипломом управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за ІІ місце у складі рою „Ратиборець“ у ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“), має сертифікат учасниці навчального дебатного форуму за проектом „Враховуй Різницю“ благодійної організації „Вчителі за демократію та партнерство“, отримала Подяку Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України, окремого батальйону „Донбас“ за активну громадську діяльність та вагомий волонтерський внесок у матеріально-технічне спорядження особового складу батальйону „Донбас“, Громадської організації „Об’єднання жінок і матерів бійців учасників АТО“ за підтримку доброчинного реабілітаційного заходу „Потяг єдності“ для сімей бійців АТО.

Отримано нові підручники

Наприкінці минулого тижня школа почала отримувати довгоочікувані підручники для 4 та 7 класів. Їх надіслали два видавництва: „Ранок“ та „Освіта“. Учні допомагають їх штампувати та записувати. Сподіваємося, що незабаром надійдуть і інші підручники, а наші школярі будуть повністю ними забезпечені.

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021