Вівторок, 20/Квітня/2021

«  Листопад 2016  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2016 » Листопад » 14
            Про пробне ЗНО-2017

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 10 до 31 січня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти. Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНОЗареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти у січні 2017 року.

Експерт Посольства США Сенека Райан тренувала молодих учителів англійської мови

07-09 листопада 2016 року в КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради" відбувся триденний тренінг для молодих учителів англійської мови. Понад 70 вчителів, що викладають в школі 1-2 роки, зі всіх районів Черкаської області взяли участь у тренінгу. Навчати молодих педагогів завітала експерт Посольства США, викладач англійської Сенека Райан. Тренінг був досить інтенсивний та насичений інфоормацією. Важливо відмітити, що і манера викладання тренера, і методи, які вона запропонувала, відмінні від наших досить застарілих. З огляду на те, що нашою головною метою є формування учня, який зможе критично мислити, співпрацювати в команді, самостійно знаходити необхідну інформацію, такий захід був надзвичайно актуальним та корисним. Тренер розкрила по 5 практичних вправ, які краще допоможуть засвоїти англійську – для вільного спілкування, для граматики, для розуміння на слух тощо. Сенека Райан не лише розповідала про методики, які варто використовувати під час навчання, але й пропонувала випробувати їх на собі. Пройшли навчання та отримали сертифікати й учителі нашої школи - Хоменко Наталія Валеріївна та Слюсар Лідія Леонідівна.

Ми у "Класній школі"

Наша школа вже другий рік поспіль, бере участь у Міжнародному проекті "Класна школа". Куратором цього проекту в нашому навчальному закладі є Соколюк Тетяна Юріївна. 11 листопада Тетяні Юріївні випала нагода стати учасницею Міжнародного семінару з цього проекту, який проходив в Дніпрі. Ідея проекту спрямована на розвиток проектних технологій та ІКТ не лише у навчанні, а й у повсякденній діяльності. Колеги з інших шкіл України поділились досвідом роботи зі своїми шкільними командами. Чудові неординарні ідеї надихають та захоплюють. Неймовірні враження отримала від співпраці з польською колегою Евою Borgosz, що є керівником проекту в Польщі. Надзвичайне задоволення навчатися у Еви! Великий досвід і майстерність! Толератність та професіоналізм!
            Всі, хто брав участь в семінарі, захопилися ідеями цього проекту. То ж в нашої школи з'явилось велике коло однодумців. Будемо з новими силами, з новими ідеями продовжувати роботу в проекті. Бо ми таки КЛАСНА ШКОЛА!!!  https://vk.com/album18894033_238980145

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021