П'ятниця, 16/Квітня/2021

«  Січень 2017  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2017 » Січень » 06
            Карантин продовжено до 15 січня

До уваги учителів, учнів, батьків!

На засіданні виконкому Черкаської міської ради розглянули питання продовження карантину у черкаських школах з 11 по 15 січня. Саме така рекомендація міститься у протоколі регіональної комісії з питань техногенної безпеки. Зокрема, у м. Черкаси епідпоріг перевищений на 38,1%. Нагадуємо про дотримання правил  профілактики застудних захворювань: уникайте громадських місць, не переохолоджуйтесь, користуйтеся масками, при перших симптомах ГРВІ - не зволікайте з візитом до лікаря.

| Дата: Сьогодні

З Різдвом Христовим!

Хай ангел торкнеться вас ніжно крилом,

зігріє вам серце Різдвяним теплом!

Хай радість, кохання наповнять ваш дім,

оселяться щастя і радість у нім!

Христос народився!

Директор теж навчається

5 січня у Черкаській  гімназії №9  міським методичним кабінетом організовано проведення тренінгу ""Дієві приклади використання додатків Google та GSuit for Education у навчально-виховному процесі закладів освіти". Його проводила сертифікований тренер Google в Україні Антоніна Бучак з м. Біла Церква. У тренінгові  брала участь директор  нашої школи. У групі учасників було 20 учасників з Черкас, в основному працівники методкабінету та директори шкіл. Наступним етапом програми, буде проведення тренінгів для інших категорій педпрацівників міста, оскільки Google розробив низку новітніх освітніх додатків для шкіл всього світу.

Стартує обласний етап Всеукраїнських олімпіад

З 10 січня 2017 року розпочинається проведення третього (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад. Всі вони проводяться в Черкасах з 10 січня до 11 лютого. Учні нашої школи  також  представлятимуть Черкаси   у третьому етапі олімпіад. Попов Максим (10-А клас) змагатиметься з історії, Пилипенко Анастасія (9-А) та Гуреля Анна(10-А) - з німецької мови, Горопашна Елєна (11 -А) - з географії.    Побажаймо нашим учасникам та їхнім наставникам успіху і перемог!

Відбулися кадрові зміни

У зв'язку із виробничою необхідністю відбулися  зміни у навантаженні учителів та зміни класних керівників 5-А та 6-В класів. Класним керівником 5-А класу призначено Васильченка Сергія Євгенійовича, а у 6-В класі обов'язки класного керівника виконуватиме Лісова Ірина Олексіївна.

З перемогою!

Учень нашої школи  серед переможців змагань в класі вільно літаючих моделей планерів, які відбулися  04 січня 2017 року.

Під час зимових канікул авіамоделісти міської станції юних техніків під керівництвом Ковальова В.М. змагалися між собою в класі вільно літаючих моделей планерів. Перемогу здобув Топчій Руслан учень 8-Б класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30, друге місце - Борисов Володимир, учень 7-В класу спеціалізованої школи № 28, третє - Фартух Вадим учень 3-В класу загальноосвітньої школи №30. Вітаємо!

Визначилися із стипендіями

У Черкасах визначилися з претендентами на стипендії міської ради та міського голови провідним спортсменам міста Черкаси: їх отримуватимуть 20 кращих спортсменів нашого міста. Обирали серед 62 кандидатів. Зважали, передовсім, на здобуті впродовж минулого року перемоги. Грошові премії в розмірі дві тисячі гривень їм виплачуватимуть від січня до кінця року. Нагадаємо, підставою для призначення таких стипендій стало рішення Черкаської міської ради від 15.03.2016 № 2-299 «Про затвердження стипендії міської ради та міського голови провідним спортсменам м. Черкаси». Серед стипендіатів і учень нашої школи - Снесар Денис. Гордимось і вітаємо!

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021