П'ятниця, 16/Квітня/2021

«  Січень 2017  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2017 » Січень » 11
            ВЖЕ ДВА ДНІ ЯК МОЖНА РЕЄСТРУВАТИСЬ НА ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ

Вартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році з одного предмета складає 129 грн. Відповідна інформація оприлюднена на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освітиПід час пробного ЗНО абітурієнти матимуть можливість ознайомитися із процедурою проведення тестування та виконати тестові завдання, що будуть максимально наближені до завдань, які будуть виконувати учасники ЗНО під час основної сесії тестування.

Участь у пробному ЗНО зможуть взяти лише зареєстровані особи. Реєстрація учасників розпочалась 10 січня та триватиме до 31 січня 2017 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 1 квітня. Тестування з інших предметів, зокрема, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької або російської мов буде проведено 8 квітня. Відповідно, учасник пробного ЗНО матиме можливість скласти один або два пробних тести - українську мову і літературу та один предмет за вибором.

Проведіть час із користю

Оскільки у навчальних закладах міста продовжено карантин, учителі пропонують учням попрацювати на виконанням завдань самостійно.

Щоб прочитати завдання, тисніть на свій клас:

3-А 3-Б 3-В
            3-Г 4-А 4-Б
            4-В                     5-А                           5-Б   Математика
            5-В 6-А 6-Б
            6-В 7-А 7-Б
            7-В 8-А 8-Б
            9-А 9-Б 9-В
            10-А 10-Ф 11-А
            11-Ф

Завдання з історії (учитель Чорна Тетяна Володимирівна)

Вдячні за допомогу

Розчистити від снігових заметів дорогу на під’їздах до школи та по її території допоміг Мкртчян Араік Рафікович.  Він надав техніку для упорядкування пришкільних територій. Тепер можна під’їхати транспортом до усіх життєво важливих місць на території школи. Таку допомогу приватний підприємець надає вже не вперше. Ми щиро вдячні за небайдужість та підтримку!

Нова українська школа

Учора відбулося засідання педагогічної ради, де  учителі з’ясовували, якою має бути нова українська школа ХХІ століття. Це школа знань чи школа цінностей? Змістовно виклали погляди на зміни у новій школі кандидат філософських наук, практичний психолог школи Широкова В.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Гнєзділова М.В., учитель початкових класів Ложка Л.П., учитель обслуговуючої праці Срібна І.В. У підсумку дійшли до того, що змінюватись треба і вчителям, і учням, і батькам. Перш за все, має бути вихована взаємоповага, довіра, гідність, свобода вибору. Але ж вибір повинен бути обґрунтованим виваженим, спроектованим на життєву траєкторію. Гідний вчитель має навчити учня відповідально робити гідний вибір, спрямований на добро, а не на зло. Звичайно мають бути зміни у програмах та у змісті освіти, які б зменшили обсяг навантаження на учня та були переведені у площину практичного застосування знань у повсякденному житті. Отже, можна визначити такі основні поняття для нової школи: практичне спрямування знань; розвиток критичного мислення; уміння робити правильний вибір; виховання гідності і відповідальності; індивідуальний підхід до дітей, спрямований на розвиток індивідуальних здібностей кожного; свобода вибору методів навчання учнів; формування знань через пізнання та застосування цінностей у життєвому виборі. Завдання складні, але разом ми їх подолаємо.

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021