П'ятниця, 16/Квітня/2021

«  Січень 2017  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2017 » Січень » 13
            Випускників 2017 року очікує новий формат проведення ЗНО з іноземних мов

Український та регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть другий етап апробації нового формату завдань тестів ЗНО з іноземних мов. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич. Необхідність апробації викликана підготовкою до запровадження з 2018 року нового формату тестових завдань зовнішнього оцінювання з розуміння мови на слух для тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов. Передбачається, що апробація нового формату завдань тестів ЗНО буде проведена з 24 до 29 квітня 2017 року. До участі у апробації буде залучено близько 5 тисяч випускників шкіл з усіх регіонів України.  У ході апробації випускники складуть предметні тести рівня B1 для школярів, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, і рівня В2 для учнів, які вивчали іноземну на профільному рівні.

| Дата: 13/Січня/2017

Квест «Математика в мистецтві, або Мистецтво в математиці»

Запрошуємо учнів 7-11 класів  зареєструватись на захоплюючий он-лайн квест «Математика вмистецтві, або Мистецтво в математиці»  Звичайно, учасники проекту інших вікових груп також можуть взяти участь, але призи ми приготували для учнів 7-11 класів. Дипломи учасників квесту отримують всі, хто виконає завдання. Читайте умови участі, реєструйтесь та вирушайте у захоплюючу мандрівку. Бажаю вам яскравих відриттів та перемоги!!

Детальна інформація за посиланням: http://miksike.net.ua/

| Дата: 13/Січня/2017

МОН проведе моніторинг якості початкової освіти

У Міністерстві освіти підписаний наказ про проведення загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти. Зокрема, документ передбачає проведення у 2017 році загальнодержавного моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи. Проведення оцінювання дітей та анкетування учасників дослідження покладено на Український центр оцінювання якості освіти.

Тестування випускників початкової школи буде проведено з 18 квітня до 15 травня.

Передбачається, що обробка результатів оцінювання молодших школярів буде здійснена до 28 серпня. Сформована Міністерством освіти робоча група, до складу якої включено 20 представників МОН, наукових установ та навчальних закладів, має подати варіанти тестів для оцінювання читацької та математичної компетентностей учнів.

| Дата: 13/Січня/2017

15 січня у Черкасах відбудеться VІІІ-й міський фестиваль «Різдвяна коляда»
            У програмі фестивалю:

15.00 -   Черкаська обласна філармонія - колядують творчі колективи міста та гості свята - Вертеп студентів  Українського Католицького університету із міста Львів;

17.00 - площа Хрещатик Сіті - народні гуляння, пригощання смачними пряниками та гарячими напоями.

Організатори фестивалю –  Черкаська міська рада та Парафія Покрови Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви.

Карантин продовжено до 22 січня

До уваги батьків, учнів, учителів!

У школах міста продовжено карантин до 22 січня 2017 року.

Щойно на засіданні виконкому ЧМР розглянули питання продовження карантину у загальноосвітніх та позашкільних навчальних заклада міста з 16 по 22 січня.
            Дотримуйтеся правил профілактики застудних захворювань!

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021