Четвер, 12/Грудня/2019, 18:39

«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 05
            Свято наближається!

8 січня запрошують усіх бажаючих додучитися до проведення фестивалю "Різдвяна Коляда". Заходи відбудуться на Соборній площі міста та в БК ім. Кулика.

А також, за інформацією з офіційного порталу міської ради, святкування продовжаться 13-14 січня фестивалем "Черкаська коляда". У дні фестивалю - спільні колядки просто неба, тематичні майстер-класи, новорічний ярмарок та запальні концерти.

Так, у перший день фестивалю, 13 січня, у приміщенні обласної філармонії відбудеться концерт «Щедрий вечір, добрий вечір, мати-Україно». Для його відвідувачів виступатимуть кращі дитячі колективи з усієї області. Після чого планується спільна святкова хода під назвою «Різдвяні зорі». Завершиться цей фестивальний день на площі Слави, там вшанують загиблих українських героїв колядкою «Сумний святий вечір».
            Наступного дня, 14 січня, в холі та на площі перед ПК «Дружба народів» проходитимуть вуличні розваги, фестиваль вуличної їжі, майстер-класи та ярмарка, діятиме вулична сцена.
            А з 18.00 в палаці культури «Дружба народів» відбудеться фінальний гала-концерт за участю всеукраїнських гуртів «Гайдамаки», «Хорея козацька» та «Полікарп» з власною різдвяною програмою. Вхід безкоштовний.

На концертні програми запрошують і артисти Черкаського обласного музично-драматичного театру:
            "Згадаємо, як святкували наші пращури і святкують нині – Великі Різдвяні свята, з дідухом, кутею, колядою!
            Колектив театру разом з художнім керівником Петром Ластівкою – заслуженим діячем мистецтв України, підготував святкову, театралізовану, фолькльорну виставу з християнськими традиціями та звичаями, піснями і танцями.
            Запрошуємо приєднатись до цього дійства!   9; 10; 19 січня о 18:00, 14 січня о 17:00 в БК ім. І. Кулика."

До уваги учителів!

Познайомитися з методичними заходами, що відбудуться з 09 по 15 січня можна перейшовши за посиланням або на сайті Черкаського міського методичного кабінету установ освіти Черкаської міської ради.

План заходів

| Дата: 05/Січня/2018

Школа - територія творчого простору!

Творчому навчанню першокласників сприятиме й креативна атмосфера, яку створили у навчальному кабінеті 1-Б класу вчитель та ініціативні творчі мами. Вони сміливо реалізували ідею створення «класного» дерева, а ще додали фарб у щоденне життя першачків, створивши оригінальне барвисте панно. Вже цього місяця серединку кожної квіточки дерева прикрасять невеличкі фото дітлахів, які навчаються у цьому класі.  Підхоплюйте ідеї!!!

Допоможемо птахам узимку!

Перший зимовий місяць цьогоріч видався  похмурим і теплим, без снігу й лютих холодів. Проте природа бере своє. Важко виживати птахам узимку. Не забуваймо потурбуватися про птаство, яке вже звикло частенько навідуватися до годівничок, що розташовані на території школи.  Зараз канікули, проте йдучи на прогулянку, наповнюйте годівнички крихтами хліба, зерном чи насінням. Шкільні екологи нагадують, що мешканці мікрорайону можуть теж підгодовувати птахів. Не важливо, де розташована годівниця, головне, щоб у ній завжди було чим поживитися. А з 1 грудня 2017 року в Україні триває екологічна акція «Наша допомога птахам». Тож приєднуйтесь!

До уваги учителів!

Хочете бути обізнаними в усіх питаннях освіти, які на часі?

Читайте тільки найсвіжіші новини про реформування у галузі освіти: веб-ресурс "Нова українська школа".

Знайти матеріали сайту можна за прямим посиланням насторінці "Нова українська школа" в Меню сайту.

| Дата: 05/Січня/2018

«Купи книгу – виграй приз»

Таким був девіз вперше проведеної видавництвом «ІнтролігаТОР» в 11 школах міста передноворічної акції «Книжковий вертеп». Молодшим школярам запропонували продукцію видавництва із закладинами – лотереями, колір яких (а значить і приз) пропорційно залежав від ціни придбаної книги. В нашу школу гості завітали 5 грудня. Учні 2- 3 класів помандрували країною, якої немає на карті, взяли участь в конкурсах та вікторинах. Школярі 3 –Б класу підготували сценку за книгою Г.Черінь «Пригоди української книжки».

Після комп’ютерного визначення призових лотерей п’ятеро наших учнів відвідали фінал акції в обласній дитячій бібліотеці та отримали виграні призи.Проте, ще не всі подарунки знайшли своїх господарів і до 20 січня чекають на них.

| Дата: 05/Січня/2018

До уваги учителів початкових класів!

Важлива інформація для усіх, кого цікавлять сучасні методики навчання - на сайті EdEra стартувала реєстрація на обов’язковий «Онлайн-курс для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.

Міністерство освіти і науки України, студія онлайн-освіти EdEra та громадська спілка «Освіторія» разом із партнерами розробили безкоштовний онлайн-курс для вчителів початкової школи. Його мета — ознайомити вчителів з новим державним стандартом початкової освіти та методиками компетентнісного навчання. Це обов'язковий етап підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року. Реєстрація на онлайн-курс відкрилася з 03 січня 2018 року. Онлайн-курс буде відкритий для перегляду і проходження одразу після затвердження Державного стандарту початкової освіти. Про порядок і дату старту навчання буде повідомлено додатково. Для проходження курсу потрібно: зареєструватися за посиланням https://ed-era.com.  Після цього з'явиться форма реєстрації для проходження курсу.

| Дата: 05/Січня/2018

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95