Понеділок, 19/Серпня/2019, 17:37

«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 16
            Збережемо підручники

Шкільними бібліотекарями та лідерами учнівського самоврядування проведено традиційний рейд перевірки стану збереження підручників. Під час перевірки зверталася увага на стан книги в цілому та на наявність обкладинки, підпису, закладки, відсутність зайвих предметів. У цьому навчальному році всі учні завдяки обміну між школами повністю забезпечені необхідними підручниками. Учні 9-х класів у вересні отримали нові книги, а семикласники і восьмикласники користуються підручниками однорічної і дворічної давності. Незважаючи на це, багатьом учням було зроблено зауваження та надані пропозиції щодо покращення стану зберігання підручників. Враховуючи вік підручників визначення місць було здійснено по паралелях: 5-Б – I місце (82,8% підручників без зауважень) 5-В – II місце (75,4%) 5-А - III місце (73,5%) 6-Б – I місце (82,6% підручників без зауважень) 6-В – II місце (67,2%) 6-А - III місце (62,2%) 7-А – I місце (84,4% підручників без зауважень) 7-В – II місце (82,0%) 7-Б - III місце (74,1%) 8-А – I місце (80,0% підручників без зауважень) 8-Б – II місце (66,7,0%) 8-В - III місце (62,6%). Більшість учнів 9-х класів не обгорнули підручники, на що їм було вказано та буде здійснено повторну перевірку. Відповідально поставилися до збереження підручників: Гейібханов К.(5-А), Курило А., Чепкий В. (5-Б), Гіріченко Є., Перцюк А. (5-В), Дерновий Д. (6-А), Романенко А. (6-Б), Ліпський Д., Милостян Д. (6-В), Гелеверя Ю. (7-Б), Удовенко В., Шепетун Д. (8-А), Прибиш Т.(8-Б), Охрімчук В., Мозговий Н. (8-В), Козоріз С., Вайпан О., Вавін А. (10-Ф), Врахувати зауваження та привести у належний стан підручники необхідно таким школярам: Мигаль Є. (5-А), Демченко Д.(5-Б), Решетило Б.(5-В), Омельченко Д. (6-А), Корепанов В. (6-В), Романенко В. (7-А), Саленко В. (7-Б), Фабріков А., Гавриленко К. (8-А), Тертишний А, Драндар А. (8-В) Нагадуємо, щоб отримувати щороку комплект підручників в хорошому стані необхідно їх старанно зберігати. Пам'ятайте, що на видання підручників державою затрачені великі кошти.

Будьте обережні!

От і прийшла справжня зима!! За повідомленням синоптиків, на Україну чекають снігопади та морози. Нагадуємо про заходи з безпеки взимку. Щоб зберегти своє здоров'я та життя в зимовий період, необхідно дотримуватись  простих  правил і рекомендацій.  Будьте обережні !

Пам’ятка населенню при переохолодженні

Як діяти у період ожеледиці

Заходи безпеки на кризі

Підсумки навчальних досягнень

У цій статті Ви можете познайомитись з результатми навчальних досягнень учнів 1-11 класів за підсумками І семестру 2017-2018 навчального року.

1-4 класи

5-11 класи

Новинки шкільної бібліотеки

Шкільні бібліотекарі запрошують познайомитися з новими надходженнями літературних цікавинок. Тут і дитячі книги сучасних авторів, і чарівні пригоди королів і принцес, лицарів і розбишак, хоробрих козаків і кмітливих ремісників, могутніх чарівників і ще багаьох цікавих і несподіваних персонажів. А ще книги, які діти і батьки читають залюбки. Серед них  - енциклопедії. Перегортаючи їх сторінки, ви вирушите в захоплюючу подорож морями і континентами, планетами і галактиками, дізнаєтесь про цікаві природні явища та дивні загадки.

Більше інформації тут

Взяли участь у фестивалі

14 січня у нашому місті відбувся фестиваль «Різдвяні Черкаси», у якому учні нашої школи брали активну участь. Учасники творчих колективів школи, перевдягнені у національні костюми, із зіркою, були серед колядників, які пройшли урочистою ходою центральною алеєю міста від площі Театральної до площі Богдана Хмельницького, та приєдналися до концертної програми, присвяченої зимовим святам.

Терміново!
            У школі відкриті вакансії
            учителя фізичної культури та учиеля музичного мистецтва.
            Телефонуйте:  66-18-95

Школі потрібен на роботу технік -електронщик для обслуговування компютерної техніки  та бажано з освітою учителя інформатики.
            Телефонуйте: 66-18-95

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік