Вівторок, 16/Жовтня/2018, 20:29

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 05
            Оновлено сторінку

Цікава інформація для батьків розміщена на сторінці  "Поради психолога". Шкільний практичний психолог Широкова Віталіна Віталіївна пропонує познайомитися з інформацією під назвою "Прийом, який справді працює!" Обирайте сторінку в Меню сайту.

До Дня безпечного Інтернету

6 лютого в усьому світі відзначається День безпечного Інтернету.

Запрошуємо всіх взяти активну участь у заходах, присвячених цьому дню: Веб-квест до дня безпечного Інтернету:

5-7 класи: http://qoo.by/3MPq

8-10 класи: http://qoo.by/3MPu

Реєстрація на онлайн-урок, що відбудеться 7 лютого о 12.30, для 8-11 класів: https://goo.gl/1AyNyU

Вечір зустрічі випускників

Щороку школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Це свято дає можливість повернутися у ті незабутні роки юності, які залишаються в пам’яті, адже саме в школі людина проводить свої найкращі роки життя. Гордиться наша школа своїми випускниками. Роки летять, але школа не старіє і пам’ятає всіх, хто навчався у її стінах. Цьогоріч вечір зустрічі випускників відбувся 03 лютого та пройшов у затишній атмосфері спілкування у коридорах та кабінетах школи. Традиційно, значну кількість випускників, що завітали  до школи,  склали представники ювілейних випусків - 10-ти ,15-ти та 20-ти річного. На зустріч з ними прийшли й їхні учителі, які сьогодні вже не працюють у школі. Проте найчисельнішою була когорта випускників 2017 року. Яскраві хвилини спогадів про бурхливе шкільне життя випускникам подарували нинішні учні, підготувавши святковий концерт. Приємно зазначити, що зі своїми виступами піднялися на сцену й випускники  школи  – минулих років у ролі ведучих Віталій Неділя та Анжеліка Музиченко, виконавцями творчих номерів Оскана Педько та Олександр Кравець.  У підсумку вечора прозвучали слова: "Ми гордимося нашою школою і робимо все, щоб школа гордилася нами"

| Дата: 05/Лютого/2018

У школі стартував новий проект

Чи могли б ви здійснити подорож навколосвіту за один день? А ми спробуємо це зробити. Новий дослідницький, навчально-виховний проект шкільного Євроклубу  "За один день навколо світу" стартував у школі. Ідею реалізації цього проекту активно підхоапили учні 5- 11 класів. Взявши участь у проекті, кожен з вас може дізнатися багато нового, здійснити віртуальні подорожі до будь-якої країни світу. Реалізація проекту вимагає пошуку та підбору інформації про  ту чи іншу країну.  Так, «подорожуючи», учні активно здобувають знання з географії, іноземних мов, біології, літератури, музики, економіки, технологій. Перший етап наразі презентовано: кожен клас обрав собі країну, яку буде до травня вивчати в усіх напрямках у буквальному розумінні цього слова. Результатом цього проекту стане один день, у ході якого кожен навчальний кабінет у школі перетвориться територіально на одну з країн світу з її системою оствіти, звичаями, традиціями, видатними особами та ін. Маємо надію, що під час участі у проекті, комусь захочеться вивчати якусь екзотичну мову, здійснити подорож, майже на край світу, задуматись над тим, чому на планеті утворились такі казкові куточки, що дивують, заворожують і водночас ваблять до себе.​​​​​

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Третього лютого в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся фінальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь учні закладів загальної середньої, професійної освіти та студенти вищих навчальних закладів, які володіють літературними вміннями і мають високий рівень знань у царині рідного слова. Творчі колективи нашої школи «Сонцеграй», «Непосиди», «Флекс» (керівники Лівінська І.Г., Колчева Л.Г., Цимбалюк Л.Б.) взяли участь у відкритті урочистої частини заходу, подарували позитивні емоції та естетичну насолоду й викликали шквал оплесків і захоплення присутніх.

НОВЕ! ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Терміново! Школі потрібен фахівець з охорони праці. Посадовий оклад 3700 грн.
            Довідки за тел.
            66-18-95

Щосуботи працюють групи з підготовки дітей до школи на 2019- 2020 навчальний рік

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018