Середа, 25/Квітня/2018, 09:48

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 08
            Граємо в ЩО? ДЕ? КОЛИ?

Тривають міські ігри інетелектуального клубу Що? Де? Коли? Збірна команда  учнів 7-8 класів (Береза Катерина, Збавитель Марина, Соколюк Олександр, Сотников В'ячеслав, Торгач Кирило, Поліщук Юлія) вже зіграла дві рейтигові гри та на проміжному етапі посідає 3-4 місце. За результатами наступної гри визначаться фіналісти, тому побажаємо нашій команді наполегливості та успіху!

| Дата: 08/Лютого/2018

Вболіваймо за наших!

5 лютого розпочалося проведення міського чемпіонату з баскетболу серед юнаків за програмою Спартакіади школярів м. Черкаси. Наша збірна з баскетболу вже зіграла три гри з командами шкіл №30, 26, 32. Дві з них закінчилися перемогою, одну гру, на жаль, наша команда програла. Запрошуємо вболівальників підтримати нашу баскетбольну збірну та її тренера Єрмакова Євгенія Федоровича!

| Дата: 08/Лютого/2018

МОН просить школи обрати підручники для 5 класу

Міністерство освіти звернулось до шкіл з проханням взяти участь у виборі та замовленні підручників для 5 класу, які цього року будуть видані коштом державного бюджету. З цією метою відомством підготовлені методичні рекомендації, що містять календарний план та алгоритм вибору підручників навчальними закладами. Документ також містить перелік підручників для 5 класу, що видаватимуться за бюджетні кошти. У Міністерстві освіти зазначають, що у разі впливу або бажанні третіх осіб вплинути на вибір учителів або наявності фактів зміни волевиявлення вчителів, освітяни можуть повідомити про це на «гарячу телефонну лінію» МОН за телефоном (044) 481 47 69. Органи управління освітою також позбавлені права змінювати замовлення шкіл.

Ознайомлення з електронними версіями підручників триватиме до 11 лютого на сайті Інституту модернізації змісту освіти

ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ПІДРУЧНИКІВ

"Сім'я року"

Наразі у школі стартував шостий фестиваль-конкурс сімейних цінностей та родинного виховання «Сім’я року-2018». Конкурс є традиційним шкільним заходом, започаткований у 2008 році та проводиться з метою створення позитивного іміджу сім’ї та дитини, виявлення та популяризації кращих зразків позитивного досвіду сімейного виховання дітей; формування успішної дитини в успішній сім’ї; сприяння відродженню позитивних сімейних традицій, культивування духовних і культурних цінностей в сучасних сім’ях. Цьогоріч у конкурсі зголосилися взяти участь 12 сімей учнів 1-4 класів. Він пройде у 2 тури. 1-й - творчий - наші конкурсанти вже працюють над втіленням своїх ідей щодо оформлення фотоколажів"Найцікавіші моменти з життя нашої родини", і вже з 14 лютого фотопрезентації будуть розмішені у фойє 1 поверху школи, й, за традіицією, буде проведено голосування та оцінювання робіт. 2-й тур - відбудеться 24 лютого. Запрошуємо усіх активно підтримувати наших конкурсантів. Інформація про учасників та хід конкурсу буде розміщена найближчим часом!

Навчаємось практично!

Учні 8-Б класу 05лютого провели підсумковий урок біології з теми "Кров"  на Черкаській обласній станції переливання крові . Школярі познайомились з тим, який шлях проходить донор, здаючи кров, як визначається група крові, як зберігається кров і видається для використання в медичні заклади.

| Дата: 07/Лютого/2018

Цьогорічне шкільне традиційне свято "День подяки" відбудеться 25 квітня  о 15.30 у приміщенні Черкаської обласної філармонії.

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            28 квітня суботня школа "Дзвіночок"  працює у звичайному режимі.

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Працюють заняття із підготовки дітей до школи.
            Є запитання?
              Телефонуйте:
            66-15-01

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018