Вівторок, 20/Лютого/2018, 20:38

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 14
            Про епідеміологічну ситуацію

Шановні батьки! У школі щоденно відстежується стан захворюваності учнів на ГРВІ. Станом на 14.02.2018 року кільксть відсутніх через захворювання на ГРВІ учнів  (окрім класів, що перебувають на карантині)  становить 14,2% . Таким чином, відсотковий показник відсутніх через хворобу не перевищує  межу, визначену комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради. Тому підстав для призупинення освітнього процесу в закладі немає. Інформація про епідеміологічний стан у школі оновлюватиметься щоденно. Слідкуйте за матералами сайту.

| Дата: 14/Лютого/2018

Підручники для 5-х класів обрано!

Учителі школи з 06 по 11 лютого ознайомилися на веб-ресурсі Інституту модернізації змісту освіти  з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чиннних навчальних програм підручників для 5-х класів  та обрали підручники, за якими навчатимуться п'ятикласники з наступного навчального року. Вже оформлено замовлення на підручники з усіх предметів, окрім "Вступу до історії України" та "Інформатики", які можна буде замовити після проведення конкурсного відбору проектів зазначених підручників. Не будуть перевидаватися підручники з "Музичного мистецтва", "Образотворчого  мистецтва", "Трудового навчання".

Протокол педради можна переглянути ТУТ

Бланк замовлення підручників ТУТ

| Дата: 14/Лютого/2018

Учасники ЗНО можуть внести зміни до своїх даних

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, у разі необхідності, можуть внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації. Відповідні зміни можна внести до 2 квітня 2018 року. Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2018 рік». У разі потреби ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 06 лютого до 02 квітня 2018 року після отримання вами Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат). Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни» що доступний на веб сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

"Фантастичне число світової науки"
            Тисніть на картинку

Працюють заняття із підготовки дітей до школи.
            Є запитання?
              Телефонуйте:
            66-15-01

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018