Понеділок, 16/Вересня/2019, 14:02

«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 21
            Семінар для учителів-філологів

21 березня, у школі проведений міський інтегрований семінар для учителів-філологів «Формування ключових освітніх компетентностей на уроках і в позакласній діяльності з української мови та літератури й зарубіжної літератури». Учителі нашої школи представили досвід роботи з питань формування ключових освітніх компетентностей, провели показові уроки, майстер-класи, під час яких висвітлювалися питання формування позитивної мотивації учнів до вивчення української мови та літератури у процесі підготовки до ЗНО, послуговування онлайн-сервісами під час уроків української мови, використання форми роботи «квест» та можливостей шкільного музею у формуванні компетентностей школярів. Також розглянули питання проектної діяльності, технологій створення шкільної газети, проведення учнівської науково-практичної конференції, використання електронних освітніх платформ та підготовки учнів до написання науково-дослідницької роботи у МАН. Цікавим, насиченим, змістовним заходом став брифінг «Відомий і загадковий Жуль Верн», під час якого учні презентували постать всесвітньо відомого письменника як літератора, науковця та географа, а усі учасники семінару мали можливість поставити питання та отримати відповіді з приводу почутого. Сподіваємось, що отримані практичні матеріали стануть у нагоді нашим колегам.

Більше фото

Навчалися учителі англійської мови

16 березня близько 200 учителів англійської мови Черкащини, які упроваджуватимуть засади Нової української школи, зібралися на обласний тренінг, у рамках якого пройшли навчання щодо викладання англійської в початкових класах. Тренінг для учителів провели сертифіковані «агенти змін», які пройшли навчання при Британській Раді в Україні. На початку заходу, звертаючись до учасників зібрання, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна наголосила на значній ролі учителів, які беруть на себе відповідальність впровадження засад Концепції Нової української школи: «Ми сьогодні повинні зробити цей відповідальний крок, щоб піднятися на ту сходинку найбільш розвинених європейських країн, де діти вміють абсолютно вільно використовувати в будь-якій країні мову міжнародного спілкування, чудово знаючи свою рідну, будучи патріотами. У вас є чудова можливість стати першими, хто буде втілювати нові методики, нові навчальні прийоми і засоби для того, щоб дійсно навчити дітей іноземної мови». Продовжився тренінг роботою у групах, де учителям були запропоновані методики викладання англійської мови в початковій школі, що базується на рекомендаціях Міністерства освіти і науки України, а також на всесвітньо визнаних стандартах навчання. Навчання проходило в ігровій інтерактивній формі. Варто зазначити, що програма підготовки вчителів англійської мови розроблена Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма пропонує особистісноорієнтований підхід до освіти вчителів, навчання через рефлексію, використання комунікативних завдань і врахування власного досвіду. Участь у тренінговій програмі взяли й учителі  від нашої школи, які наступного року працюватимуть з першокласниками - Коваленко Ірина Петрівна, Лісова Мирослава Вячеславівна, Пилюченко Тетяна Володимирівна, Кузьменко Надія Андріївна.

Навчаються "агенти змін"

Учитель нашої школи  Срібна Ірина Володимирівна взяла участь  у магістральному міні-EdCamp Ternopil, який відбувся минулої п'ятниці 16 березня 2018 року в місті Тернополі. Тематика заходу була надзвичайно актуальною "Неформальна освіта та ігрові технології". Особлива атмосфера творчого пошуку та нових відкриттів панувала у стінах #Центр Науки Тернополя, який реально є осередком STEM освіти. Унікальність заходу була в тому, що педагоги могли відвідати цікаві виїздні локації у стінах Тернопільського педагогічного університету ім.В. Гнатюка та Тернопільського національного технічного університету, Тернопільського кооперативно-економічного коледжу. За словами Ірини Володимирівни, кожен з учасників EdCamp Ternopil поповнив свою скарбничку новітнього педагогічного досвіду та привезе його у свій навчальний заклад, що стане ще однією сходинкою у розбудові Нової української школи.

| Дата: 21/Березня/2018

Шевченківські березини в шкільній бібліотеці

Традиційно в березні шкільна бібліотека збирає в своїх стінах шанувальників творчості Т.Г.Шевченка. І цьогоріч з нагоди 204-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря відбувся конкурс «Шевченкове слово в віках не старіє», учасниками якого стали учні 7-В класу. В ході цікавої гри семикласники пригадали основні віхи життя і творчості поета, відгадували назви творів за запропонованими уривками, виконували пошукову роботу, вивчаючи "Кобзар" Т.Г.Шевченка, показували знання художньої спадщини поета.

Віртуальну подорож шевченківськими місцями рідного краю здійснили учні 3-Б та 3-Г класів. Разом з бібліотекарем Думай В.І. вони також вивчали біографію, поезію нашого земляка. Аріна Скринник, схвильована почутим, прочитала однокласникам власні поетичні рядки. У 3-Б класі завершальним етапом заходу стали емоційні записи школярів у власних «Скарбничках вражень» та мрії про реальну мандрівку шевченківськими місцями. Також юні читачі познайомилися з книгами виставки "Постать, що єднає Україну".

| Дата: 21/Березня/2018

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95