Вівторок, 16/Липня/2019, 15:22

«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 23
            Це важливо!

Завтра, 24 березня 2018 року,  у зв'язку з проведенням пробного Зовнішнього незалежного оцінювання, школа працюватиме як пункт тестування. Тому до 14.00 вхід у основне приміщення школи буде обмеженим, а проведення занять у гуртках та спотривних секціях перенесено на інший час (звертатися до тренерів та керівників гуртків).

Прийом заяв до 1 класу у цей день відбуватиметься відповідно до визначеного графіка у приміщенні початкової школи.

Досліджували рослинний світ

Сьогодні учні 1-6 класів відвідали унікальну виставку, де відкрили для себе новий, цікавий світ дивовижних рослин. Побачили незвичайні рослини, які харчуються комахами і навіть дрібними гризунами та птахами!  Відвідувачі виставки змогли підняти завісу таємниці над загадковими створіннями природи - зеленими хижаками, дізнатися про їхнє життя та полювання.

| Дата: 23/Березня/2018

Оголошено акцію "Подаруй школі книгу"

Запрошуємо всіх небайдужих шанувальників книги взяти участь у акції "Подаруй школі книгу!" Вчасно прочитана книга - величезна удача. Вона здатна змінтити життя, бути кращим другом і наставником. У гарній книзі можна знайти однодумців, з книгою можна гарно провести вечір, не почуватися одиноким. Долучіться до акції, яка буде проводитися 3-5 квітня 2018 року. Можливо саме Ваша книга стане комусь у пригоді: спонукає замислитись, чи дасть пораду, а може просто стане гарним співрозмовником чи додасть гармонії у життя. Будемо щиро вдячні за подаровані книги. Акція буде проведена  в рамках Тижня книги.

| Дата: 23/Березня/2018

Візьміть участь у відкритому чемпіонаті зі спідкубінгу

30 березня у Черкасах відбудеться Відкритий чемпіонат зі спідкубінгу Chak Champ Open-2018. Ініціатором та організатором змагань виступає Черкаська гімназія № 9. Початок реєстрації о 10 годині, старт змагань – об 11.00. Усі охочі незалежно від віку та виду занять можуть випробувати свої сили у складанні кубика Рубіка на швидкість. Для цього необхідно зареєструватися за формою: https://goo.gl/forms/FPNyeFLpE7p2wXpw1 Знайти форму можна на сайті гімназії № 9 - gym9.ck.ua

Чемпіонат зі спідкубінгу проходитиме за кількома напрямками змагань: складання кубика 3*3, 2*2 та оригінальних. Захід зацікавить як любителів складати головоломки, так і охочих повболівати та поспостерігати за такими оригінальними змаганнями. Адже кубик Рубіка – це не лише можливість прродемонструвати спритність рук, але й швидкість мислення.

На гостей та учасників також чекають цікаві локації, фотозона тощо.

| Дата: 23/Березня/2018

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Звертаємо Вашу увагу, що заняття у групах з підготовки до школи продовжують свою роботу. Та у суботу, 24 березня, відбудуться у звичайному режимі.

Вже відбулися батьківські збори з питань набору дійтей до 1 класу на 2018-2019 навчальний рік. Наразі  відкрито  набір до 1 класу.  Отримати консультацю можна за телефоном 66-15-01 чи завітавши до школи (приміщення початкових класів) за адресою: вул. Сумгаїтська, 22/1, каб.16

Про весняні канікули

Відповідно до структури навчального року у школі натупного тижня розпочнуться весняні канікули. Весняний відпочинок школярів триватиме з 26 березня по 01 квітня. Проте школа працюватиме за відповідним планом роботи на канікули. Учителі надаватимуть консультації, працюватимуть гуртки й спортивні секції.

Нагадуємо учням про дотримання правил безпечної поведінки вдома та на вулиці, а до батьків звертаємося з проханням у цей період приділити більше часу своїм дітям, аби їх не цікавили експерименти у соцмережах та інші пригоди!

Заняття після канікул розпочнуться 02 квітня у звичайному режимі.

План роботи школи  на канікулах

| Дата: 22/Березня/2018

Приєднуйтесь до екологічної акції!

Всесвітня кампанія Година Землі-2018 проходитиме в суботу 24 березня 2018 року о 20:30. Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей для збереження природи нашої планети. Година Землі була розпочата у 2007 році Світовим фондом дикої природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і негативному впливові споживацьких звичок на планету.

Пропонуємо підтримати екологічну акцію та  24 березня 2018 року о 20:30 вимкнути світло і прилади, що не є суттєво важливими, на одну годину. Це сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищенню іміджу України у світі.

Щиро раді за відзнаку

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця. Напевне, більшість мешканців нашого мікрорайону знають або принаймні, чули про цю людину. Ми хочемо привітати  друга нашої школи, мецената -  Араіка Рафіковича Мкртчяна! Він отримав перемогу і став лауреатом Національного конкурсу «Благодійна Україна» у номінації «Народний благодійник». Нагородження відбулося  сьогодні у колонній залі Київської міської державної адміністрації. Голосування за Народного благодійника розпочалося 26 лютого 2018 року та тривало до 15 березня 2018 року. Цьогоріч у спеціальну номінацію «Народний благодійник» було висунуто 32 кандидатури. Тож вітаємо з перемогою! Ваші добрі справи надзвичайно важливі. Здоров'я, натхнення і нових звершень!

| Дата: 22/Березня/2018

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік