Вівторок, 17/Липня/2018, 01:17

«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 01
            Стежками Холодного Яру

У перший квітневий день, у вербну неділю, велика група учнів та батьків (85 осіб) нашої школи відвідали славетний куточок Черкаського краю – Чигиринщину. Доторкнулися до історії Холодного Яру, побували у Мотроненському монастирі та біля тисячолітнього дуба Максима Залізняка, що у хуторі Буда, й просто насолоджувалися, нарешті, весняною погодою та красою первоцвітів. Така поїздка відбулася завдяки меценату, приватному підприємцю Мкртчяну Араіку Рафіковичу, він узяв на себе фінансове забезпечення екскурсії. Дуже вдячні Араіку Рафіковичу за таку можливість, адже усі учасники поїздки отримали незабутні враження!

Більше фото

| Дата: 01/Квітня/2018

На зустрічі з Ніком Вуйчичем: як знайти друзів та зберегти їх

Що таке булінг? Як боротися з ним? Саме на таку тему розмовляла молодь України на першій Національній дитячій раді з відомим мотиваційним тренером Ніком Вуйчичем, що відбулася 29 березня 2018 року в м. Києві. Учасницею цієї зустрічі була й учениця нашої школи, віце-президент Ліги старшокласників Черкаської області, Василенко Юлія. Враженнями Юля поділилися на своїй сторінці у "Фейсбук":

Хто, як не він на власному досвіді знає, що таке цькування однолітками, приниження через вади зродов'я, або ж просто заради забавки.

Ось такі поради давав Нік 800 дітям на лекції та закликав інших їх прислухатися :
            Якщо вас хтось постійно принижує, поговоріть з агресором; розкажіть батькам, друзям; захищайтеся, але не завдавайте фізичну силу!

️Якщо ви сором'язлива, невпевнена людина і у вас немає друга - будьте другом для когось, зробіть перший крок; якщо вас немає кому захистити - захистіть дитину, що потрапила в нелегку ситуацію.

️Не чекайте змін від дорослих, не очікуйте цього від будь-кого - будьте самі цією зміною!

️Не вставайте тому що встав хтось інший. Будьте першим, хто сміливо оголосить про цю проблему суспільству!

На цей грандіозний захід завітали Микола Миколайович Кулеба - уповноважений Президента України з прав дитини, Лілія Гриневич - міністр освіти і науки України, Олександр Ярмак — реп-виконавець, Яніна Андреєва — акторка телесеріалу "Школа"(Катя), Ірина Кудашова - акторка телесеріалу "Школа"(Ніка). Кожен розповідав свою історію і кожна з них була не менш жахливою. Своїм неприємним досвідом вони ділилися для того, щоб проблема цькування якнайменше зустрічалася в майбутньому.
            Звичайно, не передати словами всі ті емоції, які вирували тоді в мене, коли Нік розповідав свій нелегкий шлях успіху, але можливо ви проаналізуєте своє ставлення щодо людей, які на перший погляд вам не сподобалися через зовнішність, зможете викорінити цю проблему в школі, адже якщо кожен так зробить - ми знищимо булінг по всій Україні! # НДР @ Київський Палац дітей та юнацтва

| Дата: 01/Квітня/2018

Школа оголошує додатковий набір учнів на 2018-2019 навчальний рік до 8А,9А,10А,11А класів з поглибленим вивченням англійської мови (друга іноземна мова - німецька). Отримайте консультацію:
             66-18-95

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
            (оновлено 08.06.2018)
            Список учнів зарахованих 1-х класів школи (станом на 08.06.2018, наказ по школі №10-У від 08.06.2018)

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Увага !  З 01 червня 2018 року триває  набір у групи з підготовки дітей до школи.

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018