Середа, 19/Грудня/2018, 11:08

«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 04
            Обирайте спеціальність до душі

Група учнів 10-А класу взяла участь у Дні відкритих дверей Навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького. Презентували  різні спеціальності, які можна здобути, навчаючись у інституті, його структуру, особливості навчання та умови вступу. Учні відвідали студентські радіо- і телестудії, навчальні лабораторії.

Джерело: http://ufck.univer.cherkassy.ua/component/k2/item/587-den-vidkritikh-dverej-u-nni-ufsk.html

Упорядковуємо територію

Весна цього року видалася затяжною, але нарешті таки прийшла! І в перші теплі квітневі дні у школі вже розпочалися роботи з впорядкування території. Учителі, учні, техпрацівники сьогодні активно працювали на прилеглих до школи територіях. Виконали й санітарну обрізку дерев.  Щоб зробити подвір’я школи ще ошатнішим та затишнішим,  плануємо найближчим часом провести акцію "Квітуче подвір'я" та висадити  квіти, молоді деревця та кущі.  Незважаючи на те, що сьогодні дружно попрацювали,  привести  велику шкільну територію до порядку складно. Тому, запрошуємо усіх бажаючих  учнів, батьків, приєднатися  до екологічної акції та допомогти у прибиранні шкільного подвір'я. (З пропозиціями звертатися до заступника директора з господарської частини )

Створюємо святковий настрій

За тиждень - Великдень! Особливий, світлий і якийсь дуже тремтливий, настрій огортає уже напередодні цього свята. Ось і наша шкільна родина готується зустрічати Великдень. Відсьогодні у фойє школи забуяло різними барвами пасхальне деревце, створене руками наших учнів. Вже завтра у приміщенні початкової школи діятиме виставка "Великодній  кошик", а у п'ятницю виставка-ярмарок відбудеться і у приміщенні старшої школи.  У ці світлі весняні дні не забуваємо й про людей, які боронять кордони нашої держави на сході України. Для наших військових ми теж готуємо пасхальне привітання.

| Дата: 04/Квітня/2018

Міжнародний день дитячої книги у шкільній бібліотеці

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги. Ця дата обрана не випадково, адже у цей день народився Ганс Крістіан Андерсен. Данський казкар зробив неоціненній внесок у створення дитячої книги. І до сьогодні казки письменника – одні із найулюбленіших для дітей усього світу. Протягом тижня у книгозбірнях України проходить тиждень дитячого читання – свято книг і всіх, хто з ними пов’язаний. З цієї нагоди до шкільної бібліотеки завітали учні 1-Г та 2-Б класів. Подорожуючи казковими шляхами чарівника Андерсена, діти дізналися багато цікавого про улюбленого письменника. Під час літературної мандрівки «На годину до великого казкаря» читачі 2-Б класу з задоволенням брали участь у слайд-подорожі «Упізнай та охарактеризуй героя» та у вікторині «З якої казки уривок?». Першокласники з цікавістю знайомилися з книгами виставки «Цей книжковий дивовижний світ», де підібрані книги, які своєю яскравістю і образністю відразу приваблюють усіх читачів. Представлені експонати – це книги-дива, книги-скарби, книги-друзі, книги-іграшки, книги-знахідки, найбільші та найменші, найстаріші та найновіші видання бібліотеки. Кожен читач міг обрати для себе завдання із «Чарівної скриньки» та відгадати загадки та героїв книг. Переможців очікували призи. Тиждень дитячого читання триває. Завітайте до нашої бібліотеки протягом тижня і ви потрапите до країни мудрих книг, помандруєте книжковими лабіринтами, станете учасниками бібліотечних заходів.

| Дата: 04/Квітня/2018

До уваги батьків та учнів, учителів!

Про перенесення робочих днів у грудні

Батькам майбутніх першокласників!

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ