Середа, 19/Грудня/2018, 10:37

«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 07
            Передсвяткова виставка-ярмарок

У п'ятницю відбулася передсвяткова виставка-ярмарок у приміщенні старшої школи. Кожен клас представив свій "Великодній кошик", а батьки та учителі першокласників провели ярмарок. Звичайно ж, популярністю користувалися паски, великоднє печиво у вигляді писанок, цукрова вата та інші солодощі. Дякуємо усім, хто долучився до проведення шкільних заходів! Нехай і Ваш Великодій кошик буде щедро наповнений, а душа сповнена добром!

Пасхальне вітання в зону АТО

Сьогодні шкільна громада вкотре зустрілася з волонтерами ГО "Наш батальйон". До Великодніх свят було зібрано, крім традиційних продуктів, засобів гігієни, шкарпеток та будівельних рукавиць, ще й велику кількість пасок, дитячих пасхальних поробок, малюнків та браслетиків. Вже днями наші привітання будуть радувати захисників на сході України. До благодійної акції долучилися майже всі класи школи. Хочеться відзначити наших найменшеньких - першокласників, які від усього серця створювали малюнки та поробки, особливо учнів 1-г класу, які створили креативне пасхальне дерево.

Всеукраїнська перемога Попова Максима

Фінальний етап ХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії проходив із 26 по 30 березня 2018 року на базі Чернігівського колегіуму №11. За перемогу змагались 140 школярів із 24 областей України та міста Києва. Із них 45 дітей навчається у міських загальноосвітніх навчальних закладах, 76 – відвідують навчальні заклади нового типу та 19 є школярами сільських шкіл. 27 – 28 березня 2018 року учні 8–11 класів у два тури виконували завдання з історії різного рівня складності. Роботи учасників перевіряло компетентне журі, до складу якого ввійшли найвідоміші науковці-історики українських вишів та найкращі вчителі історії України. Дні напруженої, але цікавої роботи для учасників олімпіади проходили в поєднані з активним відпочинком у атмосфері цікавого спілкування, а також інтелектуального та культурного збагачення під час екскурсій пам’ятними місцями древнього Чернігова. Учні, керівники команд, члени журі побували на древньому Валу, ознайомилися із історією храмів ХІ – ХVІІІ століть, дізнались про видатних особистостей, чиє життя і творчість пов’язані з Чернігівщиною. Попов Максим, який цього річ представляв Черкащину, посів на олімпіаді ІІ місце. Керівником команди Черкаської області була також наша учителька Чорна Т.В. Вітаємо Максима та бажаємо успіхів, оскільки попереду заключний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

| Дата: 07/Квітня/2018

Лекція-концерт "Музика у житті Тараса Шевченка"

У Черкаському обласному Будинку вчителя 23 березня 2018 року відбулася лекція-концерт «Музика у житті Тараса Шевченка». Солісткою Черкаського народного хору Світланою Сосіновською були виконані українські народні пісні. Музиканти Алла Царенко (скрипка) та Світлана Панасюк (фортепіано) виконали класичні твори, які вплинули на світогляд та життєву позицію Кобзаря. Ведуча вечора Ромців Ольга Леонідівна, викладач Черкаської музичної школи №3, розповіла про цікаві факти з життя українського митця Тараса Шевченка. Слухачі – учні нашої школи та загальноосвітньої школи №19 поринули у світ чарівної музики, познайомилися з новими гранями музичного мистецтва, дізналися про Тараса Шевченка не тільки як видатного поета, але й талановитого музиканта.

| Дата: 07/Квітня/2018

До уваги батьків та учнів, учителів!

Про перенесення робочих днів у грудні

Батькам майбутніх першокласників!

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ