Вівторок, 17/Липня/2018, 01:16

«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 10
            "Мистецький дивокрай Черкащини" в нашій школі

Сьогодні школа приймала учасників відбіркового етапу обласного конкурсу-огляду дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини». Зі своїми вокальними та хореографічними номерами до нас завітали представники із ЗОШ №26,30,32,СШ №27 та спеціальної школи.  На розсуд журі представили художні номери і учні нашої школи: вокальні ансамблі «Сонцергай», "Сопілонька", "Мальви", сольний номер - Андрій Яхшибаєв (керівник Лівінська Ірина Григорівна) та хореографічні колективи «Непосиди» (1 клас), «Веселка» (5 клас), "Грайлик" (2 клас), "Намистинки" (3 клас), "Водограй" (4 клас), "СТЕМ" (7 клас),  «FLAX» (10-11 класи) (керівник Колчева Любов Геннадіївна). Усього у конкурсі взяли участь 130 учнів нашої школи. Члени журі відзначили якісну роботу керівників наших творчих колективів, високий рівень підготовки до конкурсу та майстерне виконання номерів художньої творчості учнями.  Чекатимемо на рішення журі, яке має визначити, які номери будуть відібрані для участі у міському фінальному етапі конкурсу.

| Дата: 10/Квітня/2018

До висот власного Олімпу

Завжди радіємо успіхам наших учнів! Нещодавно відбувся кваліфікаційний турнір із шахів серед вихованців шахового клубу «Дебют» у позашкільному навчальному закладі «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. На спортивні дитячі змагання були запрошені також і найсильніші юні шахісти Черкаської області. Учениця 4-А класу Антонова Олександра виборола ІІ місце у своїй віковій категорії. Ще одна тендітна дівчинка упевнено й наполегливо  крокує до свого власного Олімпу  - Гіріченко Крістіна, учениця 4-Г класу - чемпіонка України з таеквон-до, отримала перемогу у змаганнях та стала чемпіонкою Кіровоградської області. Наснаги й високих реультатів вам, дівчатка, й вашим тренерам!

| Дата: 10/Квітня/2018

Школа оголошує додатковий набір учнів на 2018-2019 навчальний рік до 8А,9А,10А,11А класів з поглибленим вивченням англійської мови (друга іноземна мова - німецька). Отримайте консультацію:
             66-18-95

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
            (оновлено 08.06.2018)
            Список учнів зарахованих 1-х класів школи (станом на 08.06.2018, наказ по школі №10-У від 08.06.2018)

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Увага !  З 01 червня 2018 року триває  набір у групи з підготовки дітей до школи.

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018