Вівторок, 17/Липня/2018, 01:16

«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 13
            Фестиваль-конкурс "Домівка для птахів"

До уваги шкільної родини! Оголошується конкурс "Домівка для птахів" з виготовлення креативної шпаківні. Подавати виговлені шпаківні для участі у конкурсі  можна до 29 квітня у кабінет трудового навчання. Журі оцінюватиме оригінальність конструкції нових "квартир" для птахів. Шпаківня має бути тільки з дерева, в жодному разі не можна покривати її лаком чи фарбою – різки запахи будуть відлякувати пташок. Те ж саме стосується і яскравих кольорів: будиночок має бути натурального кольору дерева.  Дах має бути повністю закритий, щоб не було протягу. У ході фестивалю будиночки для пернатих будуть розташовані на деревах на території школи. Звичайно ж, на найкращу "домівку" чекатиме нагорода!

Підсумки Тижня дитячого читання

Цікаво й насичено пройшов у шкільній бібліотеці цьогорічний Тиждень дитячого читання. У ці дні в бібліотеці не було байдужих та тих, хто нудьгує, панувала атмосфера радості і веселощів, а бібліотекарі намагалися придумати для читачів щось незвичайне, таке, що запам’ятовується надовго. Головними «винуватцями» свята на Тижні дитячого читання були читачі і, звичайно ж, книги. У читальному залі першокласників дивувала книжкова виставка «Цей книжковий дивовижний світ». У приміщенні початкової школи було оформлено виставку дитячих малюнків до прочитаних книг «Читаємо і малюємо». Найактивніші її учасники – учні 4-Б класу та Ліза Сюй з 4-А класу, яка отримала приз за найкращу ілюстрацію. Учні 4-Б класу здійснили захоплюючу подорож у світ казок «Казкове розмаїття країн Європи», де зустрілися з улюбленими казковими героями. Побувавши в чарівних казках, вони дізналися багато цікавого з історії їх написання, вивчали автобіографію письменників, робили малюнки та рекламували найцікавіші, на їх думку, книги. Старші школярі зацікавлено переглядали оригінальну книжкову виставку «Від тих, хто пише, тим, хто читає», де були представлені книги гостей нашої школи – письменників з автографами авторів. Зацікавив юних читачів фотолітопис зустрічей з письменниками. Біля виставок усі бажаючі, проявивши ерудицію та кмітливість, відповівши на запитання чи відгадавши загадку, мали нагоду виграти приз. Отримали нагороди кращі читачі шкільної бібліотеки – учениці 6- А класу Радміла Федоровська та Марія Буценко. Разом з однокласниками вони взяли участь в турнірі «Чудо, ім’я якому книга». Поділившись на дві команди, юні ерудити змагалися в знанні української та зарубіжної літератури, відповідали на запитання та виконували письмові завдання. Тиждень дитячого читання закінчився, але свято читання завжди разом із вами, зовсім близько — ось тут у нашій бібліотеці! Ми завжди раді бачити вас!

| Дата: 13/Квітня/2018

Акція «Подаруй школі книгу»

Уже не перший рік у нашій школі проводиться акція «Подаруй школі книгу». Дуже приємно, що серед нас так багато небайдужих вчителів, батьків, дітей, які знаходять можливість відгукнутися на заклик про допомогу. Шкільна бібліотека щиро вдячна всім, хто долучився до акції та подарував цікаві книги до її фонду. Завдяки нашим спільним зусиллям фонд шкільної бібліотеки поповнився на 150 видань: енциклопедії, довідники, науково-популярні, художні книги, хрестоматії для позакласного читання. Кожного року найактивнішими учасниками акції є учні початкової школи, які з задоволенням дарують свої улюблені книги і радять їх прочитати своїм друзям. Ми вдячні батьківським комітетам, класним керівникам, учням (5-Б, 5-В, 6-Б, 6-В, 7-А, 7-Б, 7-В, 8-Б, 8-В, 9-А, 11-А, 11-Ф класів) за виділені кошти на придбання нових книг сучасних українських та зарубіжних авторів. Саме таких книг не вистачає у нашій бібліотеці, а їх найчастіше запитують та хочуть читати наші відвідувачі. Визначилися і постійні дарувальники, які протягом декількох років беруть активну участь у заході: Пиріжок Альона (10-Ф кл.), Цимбалюк Борислав (8-А кл.), Тертишники Антон та Артем (4-А, 6-Б кл.), Ахмед Лейла та Компанієць Анастасія (11-А кл.), Стадник Марія та Софія (1-Г,3-А), Фрей Владислав (4-А кл.), Новак Марія (5-Б кл.), Сорока Вероніка(3-Б кл.) та інші. Запрошуємо наших читачів познайомитися з новинками та отримати насолоду від їх читання. Ми завжди вам раді!  Акція «Подаруй школі книгу» триває.

Більше фото

Звітуємо про фінансову діяльність

На сторінці "Звіт про фінансово-гостподарську діяльність" у розділі "Публічні кошти" Ви можете познайомитись зі звітом роботи закладу за березень 2018 року. На сторінку можна перейти, обравши її у МЕНЮ сайту, або у розділі "Актуально" на Головній сторінці.

| Дата: 13/Квітня/2018

Школа оголошує додатковий набір учнів на 2018-2019 навчальний рік до 8А,9А,10А,11А класів з поглибленим вивченням англійської мови (друга іноземна мова - німецька). Отримайте консультацію:
             66-18-95

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
            (оновлено 08.06.2018)
            Список учнів зарахованих 1-х класів школи (станом на 08.06.2018, наказ по школі №10-У від 08.06.2018)

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Увага !  З 01 червня 2018 року триває  набір у групи з підготовки дітей до школи.

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018