Вівторок, 23/Жовтня/2018, 17:04

«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 10
            Ділимося досвідом

10 травня практичний психолог школи Широкова Віталіна Віталіївна провела практичне заняття з обміну досвідом на тему "Підліток сьогодні! Який він є?"  У занятті взяли участь психологи шкіл № 18, 26, 10, 2, ГПЛ, а також педагоги нашої школи та адміністрація. У ході роботи групи розглядали найпоширеніші  психологічні проблеми українських підлітків та що з ними робити, такі, як: зовнішність, як зона підвищенної уваги підлітка; діалог кращий спосіб переконання; психофізіологічні проблеми та їх зміни сьогодні; самотність; самооцінка та булінг; поради вчителеві та психологу, щодо розв’язання конфліктних ситуацій та запобігання.

| Дата: 10/Травня/2018

Шануємо і пам'ятаємо!
            Сьогодні діти шкіл нашого міста у парку Хіміків співали і танцювали, а вцілому, вшановували загиблих і створювали настрій їх нащадкам, закликали пам'ятати, що полеглі віддали життя за мир і щасливе дитинство. Люди старшого віку, батьки і молодь підтримували дітей похвалою і оплесками. Концертна програма тривала з12 до 15 години. Це були години єднання поколінь заради порозуміння і миру.

| Дата: 09/Травня/2018

Патріотично-освітницький фестиваль «Народ героїв»

8-го травня в День пам’яті та примирення команда учнів 9-11 класів нашої школи брала участь в обласних спортивних змаганнях допризовної молоді «Патріотична Черкащина» в рамках патріотично-освітницького фестивалю «Народ героїв», які підготувала та провела ГО «Межа.ЮА» за співпраці з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, управління освіти і науки Черкаської ОДА, Черкаським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Основними завданнями проведення змагань «Патріотична Черкащина» є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії. Переможці Спартакіади визначалися в особистому та командному заліках. Програма змагань передбачала біг 1000 м, метання гранати, біг 60 м, перетягування канату, жим гирі, відтискання від землі за 1хв. Наші хлопці посіли ІІ-ге  командне місце  у піднятті гирі (117 разів) та Рибар Дмітрій отримав диплом за ІІ-ге місце у особистому заліку та цінний подарунок від Mobile store. Вітаємо наших чемпіонів та бажаємо вдалих стартів і переможних фінішів!

| Дата: 09/Травня/2018

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Щосуботи працюють групи з підготовки дітей до школи на 2019- 2020 навчальний рік