Четвер, 16/Серпня/2018, 17:38

«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 11
            День ЦЗ та обєктові тренування

11 травня у школі проведений День цивільного захисту та об’єктові тренування. Особливо важливим та актуальним є вміння правильно поводити себе у разі виникнення надзвичайної ситуації. І діти, й дорослі повинні вміти захистити себе у разі будь-якої біди. Тому цього дня усі заходи у школі проходили під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!». Зараз можна легко знайти будь-яку інформацію, яка допоможе зберегти своє життя від різних надзвичайних подій. Адже, своєчасно проговорена інформація, проведена бесіда та вчасно наданий інструктаж, може врятувати не одне життя. Тож сьогодні були проведені теоретичні заняття з питань дій у надзвичайних ситуаціях, перегляд відео з теми Дня ЦЗ. Наприкінці робочого дня відбулося практичне заняття з евакуацією учнів та працівників школи з приміщення за ввідною «Хімічна небезпека», з виявленням постраждалих під час НС та надання їм невідкладної домедичної допомоги. Хлопці, які навчаються у 10-х класах під час естафети продемонстрували свої знання з предмета "Захист Вітчизни". У проведенні об’єктових тренувань взяли участь службовці управління ДСНС – начальник відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту групи РХБЗ старший лейтенант служби ЦЗ Зобенько Артем Анатолійович, водій-оператор хімічно-радіологічної лабораторії відділення РХБЗ – Латиш Сергій Володимирович, лаборант спектрального аналізу Лєкарєв Анатолій Миколайович. Гості показали свою роботу та влаштування автомобіля-лабораторії, відповіли на запитання учнів та учителів, продемонстрували використання дозиметра МКС-1Е, приладу хімічної розвідки «Дозор-СМ-5». А ще, провівши дослідження на території школи, команда рятувальників запевнила нас, що всі показники навколишнього середовища в нормі: радіаційний фон становив 0,16 мкЗв/год, вміст кисню у повітрі - 20,9%, шкідливих речовин не виявлено. На завершення Дня ЦЗ призери міського конкурсу Дружин юних рятувальників представили виступ, у якому ще раз нагадали про правила безпечного проводження з вогнем.

| Дата: 11/Травня/2018

Знову очолюємо Лігу старшокласників Черкаської області!

Сьогодні відбулася звітно-виборча конференція Ліги старшокласників Черкаської області. У конференції взяли участь лідери ДГО «ЮНІКС», які представляли ініціативну молодь Черкас -  Ворона Віталій, Щербак Євгеній, Поліщук Анна, Вайпан Олена, Василенко Юлія та Валебна Богдана. Учасників конференції привітали Данилевський Валерій Вікторович - начальник Управління освіти інауки Черкалької обласної державної адміністрації, Чепурна Наталія Іванівна - ректор КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників". У рамках заходу проректор ЧОІПОПП Галина Назаренко визначила демократичні засади учнівського самоврядування. Зокрема, було виокремлено складові демократизації виховного процесу, що включає: діяльність закладу освіти як громадсько-активної школи; розвиток вміння приймати відповідальні рішення; дієве учнівське самоврядування. Також Галина Анатоліївна означила роль учнівського самоврядування у діяльності закладу освіти у світлі нового Закону України «Про освіту».
            У фотозвіті Юлія Піштова (вона очолювала  Лігу старшокласників упродовж останнього року) розповіла про діяльність Ліги старшокласників Черкащини протягом року, а саме про участь у конференціях, форумах обласного та всеукраїнського рівнів, проектах, благодійних заходах тощо. Юлія Василенко  презентувала роботу Національної дитячої ради, координатором якої вона є у Черкаській області, та поділилася враженнями від участі у Всеукраїнському саміті проактивниї «Б. У. М», що відбувся нещодавно у Міжнродному дитячому центрі «Артек». А Віталій, Євген, Богдана та Анна презентували роботу над проблемою булінгу серед школярів. Лідери дуже вдало і доступно подали теоретичний матеріал з означеного питання, ознайомили присутніх зі статистичними даними досліджень та розпочали естафету відео-флешмобу «STOP- булінг» роликом, що самі відзняли. Естафету перейняла Смілянська школа №6. Виконуючи завдання поставлені перед лідерами України на Всеукраїнському саміті, наші лідери стали модераторами груп у хакатоні з напрацювань кроків зниження смертності дітей на дорогах України до нуля. Пропозиції та проекти дітей вразили присутніх своєю актуальністью, сучасністю та мобільністю. За нашими лідерами - майбутнє України! На конференцію завітав екс-президент Ліги старшокласників, випускник нашої школи, Неділя Віталій та поділився своїми секретами лідерства і окреслив найпотрібніші риси, які повинен мати, на його думку, президент Ліги старшокласників. Після панельної дискусії «Яким має бути президент Ліги старшокласників Черкащини» відбулося голосування за нового президента Ліги. Так, більшістю голосів лідери учнівського самоврядування обрали Ворону Віталія. А Поліщук Анну було обрано його заступником. Бажаємо нашим лідерам з честю нести цю місію, адже лідери нашої школи уже в третє перемагають на таких виборах.

| Дата: 10/Травня/2018

Про свято Букваря

Першокласники попршалися зі своєю першою книгою - Букварем. Більше інформації та фото про свято на сторінці "Початкова школа"

| Дата: 10/Травня/2018

Школа оголошує додатковий набір учнів на 2018-2019 навчальний рік до 8А,9А,10А,11А класів з поглибленим вивченням англійської мови (друга іноземна мова - німецька). Отримайте консультацію:
             66-18-95

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
            (оновлено 08.06.2018)
            Список учнів зарахованих 1-х класів школи (станом на 08.06.2018, наказ по школі №10-У від 08.06.2018)

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Увага !  З 01 червня 2018 року триває  набір у групи з підготовки дітей до школи.

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018