Четвер, 16/Серпня/2018, 17:38

«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 15
            Одягни вишиванку 17 травня!

Цього року на 17 травня припадає День вишиванки в Україні.  У це свято українці одягаються у вишиванки. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

Одягай вишиванку і ти!  Це підтвердження інтересу до своєї історії, культури, бажання єдності, взаєморозуміння, вшанування національних традицій та звичаїв.

17 травня - зроби цей день яскравим!

| Дата: 15/Травня/2018

Запрошуємо підтримати сімейне свято!

У рамках відзначення Міжнародного дня сім'ї  16 травня 2018 року на футбольному майданчику школи відбудеться родинно-спотивне свято "Спортивна родина - здорова дитина!". У програмі - святкове відкриття за участі переможців міського  етапу конкурсу "Олімпійське лелеченя", спортивні естафети та футбольний матч "Тато + син". Запрошуємо активно підтримати учасників заходу. Розпочнеться свято о 17.00

Бронза у "Астроквесті"

У квітні цього року проводився ІІ-ий міський інтернет-конкурс з астрономії «Астроквест - 2018»  серед учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Його мета - активізації пошукової діяльності, розвитку пізнавального інтересу до астрономії та космонавтики і був приурочений Дню космонавтики. Основними завданнями конкурсу стали: поглиблення знань учнів з астрономії та космонавтики, формування пізнавальних інтересів учнів, організація їх самостійної діяльності, розвиток творчих здібностей, асоціативного та креативного мислення учнів, розвиток дистанційної форми навчання та пошуку інформації. Конкурс включав п'ять турів: «Чи знаєте ви астрономію?», «Фотовернісаж», «Астроребуси», «Відеовернісаж» та "Космоерудит». Маємо бронзового переможця "Астроквесту"!  Ним став учень 8-А класу Цимбалюк Борислав. Вітаємо з перемогою, бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому й підкорювати нові вершини!

| Дата: 15/Травня/2018

Вітаємо "Олімпійських лелеченят" з перемогою!

Найспортивніші та найкмітливіші шкільні команди м. Черкас змагалися за титул переможця міського фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Команди шкіл міста презентували  назви, емблеми, девізи,  рухову та  й композиційну частини, змагалися у олімпійській вікторині та  спортивних естафетах. Всі команди продемонстрували високу підготовку під час виступів, відмінні знання під час олімпійської вікторини та бажання перемогти, що й склало запеклу боротьбу між командами. Перше місце  ву змаганнях впевнено виборола команда нашої школи «Атланти». Тепер "наші лелеченята" представлятимуть м. Черкаси у обласному етапі гри.   Готували  команду до участі у змаганнях Лісова Ірина Олексіївна та Цимбалюк Людмила Борисівна. Команду і наставників вітаємо з перемогою й зичимо впевненості та успіхів у наступному етапі змагань!

| Дата: 15/Травня/2018

Школа оголошує додатковий набір учнів на 2018-2019 навчальний рік до 8А,9А,10А,11А класів з поглибленим вивченням англійської мови (друга іноземна мова - німецька). Отримайте консультацію:
             66-18-95

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
            (оновлено 08.06.2018)
            Список учнів зарахованих 1-х класів школи (станом на 08.06.2018, наказ по школі №10-У від 08.06.2018)

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Увага !  З 01 червня 2018 року триває  набір у групи з підготовки дітей до школи.

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018