Вівторок, 16/Липня/2019, 16:01

«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 24
            Про Свято останнього дзвоника

25 травня о 8.30  відбудеться Свято останнього дзвоника.

Цього року дещо змінено форму проведння останнього дня у навчальному році. На урочисті заходи з нагоди свята на майданчик біля центрального входу до школи запрошуємо учнів 4-х та 8, 9, 10, 11-х класів. Інші класні колективи проводять свята у формі інтерактивного уроку, квесту, розважальних заходів.

До вершини власного Олімпу

Останні навчальні дні – час підсумків 2017-2018 навчального року. Учора у школі відбулося нагородження учнів, які здобули перемоги у олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах, змаганнях, конкурсі-захисті робіт МАН. Вручено більше 500 грамот, дипломів, сертифікатів, похвальних листів, подяк, подарунків. Учні нашої школи упродовж року брали активну участь різноманітних міжнародних та всеукраїнських інтерактивних конкурсах, інтернет-олімпіадах, турнірах. І ось маємо результати! Пишаємося вашими досягненнями, діти, й розділяємо успіх кожного! Так тримати !

Про літній відпочинок дітей

До уваги батьків! Проводиться прийом документів на дитяче оздоровлення на 21 день від батьків творчообдарованих дітей або дітей інших категорій, за їхнім бажанням, по платних путівках (20% вартості 1612,80 грн.) (71 путівка).
            Путівки надані управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Чайка" (м.Одеса, Білгород-Дністровський р-н., с.Сергіївка) з 2 по 22 червня 2018 року.

Звертатися у департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради за адресою: вул. Гоголя 251

Телефон для довідок: 54 - 49 - 93

Проїзд за рахунок батьків! (800 грн. автобусом до Одеси та у зворотньому напрямку).

Щасти на ЗНО!
            22 травня в Україні стартував тритижневий марафон перевірки знань.  Для майбутніх абітурієнтів, випускників шкіл,  розпочиналяся основна сесія  Зовнішнього незалежного оцінювання. Вже позаду випробування з математики. А сьогодні усі випускники шкіл складають іспит з української мови та літератури. Щиро підтримуємо  усіх наших випускників 11-А та 11-Ф класів! Тож щасти на ЗНО!

Про режим роботи школи 24 травня

До уваги батьків, учнів, учителів! 24 травня 2018 року школа (приміщення по вул. Героїв Майдану, 3 ) працює в режимі пункту Зовнішнього незалежного оцінювання, у звязку з проведенням тестування з української мови та літератури. У звичайному режимі школа почне працювати з 15.00. Будуть проведені уроки відповідно до розкладу у ІІ зміну.  Початкова школа (2-4 класи, приміщення по вул. Сумгаїтській,22/1) працює за розкладом без змін.

| Дата: 24/Травня/2018

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік