Вівторок, 16/Липня/2019, 15:09

«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 25
            Старшокласникам у Черкасах пропонують безкоштовно вивчити іноземну мову

Викладачі Черкаського державного технологічного університету безоплатно проводять курси з англійської та німецької мови.

Про це йдеться на офіційному сайті вищого навчального закладу. Старшокласникам для запису на курси англійської мови варто звертатись в ауд. 804 першого корпусу за адресою: бульвар Шевченка, 460. Телефон: (0472) 73-02-67. Для запису на курси німецької мови звертатись в ауд. 802 1-го корпусу або за тел. (0472) 73-02-26.

Інспекція пункту тестування

Пункт Зовнішнього незалежного оцінювання у нашій школі інспектувала директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Сакаєва Світлана Вікторівна. Зокрема, проведена перевірка на предмет готовності пункту тестування до проведення аудіювання з англійської мови в рамках ЗНО. Сьогодні школа отримала придбані за рахунок державної субвенції 22 CD-програвачі, які будуть розміщені у всіх аудиторіях, де проходитимуть іспити з англійської мови. Нагадаємо, що випускники вже пройшли ЗНО з математики та української мови та літератури, а 1 червня складатимуть англійську мову.

| Дата: 25/Травня/2018

Зі Святом останнього дзвоника!

Сьогодні пролунав останній дзвінок для одинадцятикласників нашої школи. На порозі у доросле життя 56 випускників, яких привітали зі святом директор школи, їхні класні керівники - Чорна Тетяна Володимирівна й Ковальова Марина Юріївна, перша учителька Шевченко Любов Михайлівна, батьки. Під час урочистих заходів з нагоди закінчення 2017-2018 навчального року вручені нагороди учням 11-х класів, які здобули перемоги у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах, змаганнях, а премією фонду В.В. Зубика відзначений переможець Всеукраїнської олімпіади з історії  та Всеукраїнського етапу кокнурсу захсистіу Малої академії наук України  - Попов Максим.

Нехай барвистим рушником стелиться ваша дорога, любі випускники, а школа залишиться теплим спогадом упродовж усього вашого життя.  Дехто з учнів 9-х класів теж на лінійці цього року востаннє, а в усіх школярів розпочинаються літні канікули, на них чекають табори відпочинку, літні школи. Тож приємних, сповнених вражень літніх канікул!

З нагоди Свята останнього дзвоника вийшов спеціальний номер газети "ЮНІКС", привсячений випускникам 9-х та 11-х класів.

Більше фото

| Дата: 25/Травня/2018

Здійснили "навколосвітню" подорож за один день!

Останній навчальний день у школі виявився різнобарвним та надзвичайно цікавим! Адже підсумовуали роботу в  проекті "Навколо світу за один день". І хоч назву проект має таку собі "швидку", його  реалізація, насправді, тривала не один день. Кожен клас обирав собі країну, яку ретельно вивчав упродовж кількох місяців. Це і адміністративний устрій та географічне розташування,  й клімат, флора і фауна, це й історія країни та видатні історичні постаті, це науковці та їхні відкриття світового значення, врешті решт це звичаї та культурна спадщина. Знайомилися й з тим, чим живе країна сьогодні і що можна побачити цікавого, відвідавши її. Сьогодні ж класні кімнати перетворилися на міні-держави, де учні предствили створені ними віртуальні подорожі  обраними країнами. Яскравого колориту додали елементи національного декору в класах, національні костюми та страви. Сьогодні коридорами школи прогулювалися "гості" з Німеччини, Грузії, Японії, Італії, Білорусі, Туреччини, Іспанії та інших країн, а усі бажаючі здійснити навколосвітню подорож не потребували візи й вільно перетинали кордони бажаної країни. Отже, навчання буває не тільки за партою!

Більше фото

| Дата: 24/Травня/2018

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік