Вівторок, 23/Жовтня/2018, 17:06

«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 06
            "Еразмус+" проводить опитування

У рамках проекту Еразмус+ «Вищі навчальні заклади для молодіжного підприємництва» у період з 10 травня по 10 червня 2018 року проводить  дослідження серед молоді України віком від 13 до 35 років шляхом анонімного онлайн-опитування щодо перспектив розвитку молодіжного підприємництва в країнах східного партнерства. За бажанням Ви можете взяти участь у дослідженні, відповіши на запитання за адресою: https://bit.ly/2HYbkZ3. Для додаткової інформації надаємо контакти відповідальної особи – Гросул Вікторія Анатоліївна, т.: (099) 2240927.

Випуск учнів 9-х класів

Наразі гаряча пора для випускників школи. Одинадцятикласники складають сесію ЗНО, випускники 9-х класів - Державну підсумкову атестацію. Вже завтра дев'ятикласники складуть свій останній іспит та матимуть змогу отримати документ про відповідний освітній рівень.  Урочистості з нагоди вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9-х класів відбудуться 08 червня 2018 року о 16.00 на майданчику біля центрального входу до школи.

| Дата: 06/Червня/2018

Дитячий та сімейний літній відпочинок

Запрошують насичено і з користю провести літні канікули наші партнери - Козацький дитячий оздоровчий табір "Дахнівська Січ" та  літній табір "Максимум"!

Більше інформації на сайтах: www.dahnivskasich.wixsait.com/sich ; facebook.com/dahnivska.sich ; тел.: 0962137905  та www.maximum.camp ; тел.: 0977191036

Нагадування!

Нагадуємо, що 06 червня 2018 року о 18.00 відбудуться батьківські збори у майбутніх перших класах

1-А клас - кабінет №2 (приміщення початкової школи), учитель Ложка Людмила Полікарпівна

1-Б клас - кабінет №10 (приміщення початкової школи), учитель Бабенко Юлія Федорівна

1-В клас - кабінет №3 (приміщення початкової школи), учитель Марченко Надія Борисівна

1-Г клас - кабінет №9 (приміщення початкової школи), учитель Коржова Ніна Іванівна

1-Д клас - кабінет № 20 (приміщення старшої школи),  учитель Перерва Яна Іванівна

| Дата: 06/Червня/2018

Спілкуємося у зоопарку англійською мовою

Літо – це чудова пора не тільки для відпочинку, але і для отримання нових знань і досвіду. У нашому місті є багато цікавих місць, та для дітвори, певно, найулюбленіше – зоопарк. Сьогодні учні 7-А класу разом з учителем англійської мови Джурою Ніною Іванівною відвідали Черкаський зоопарк, уявляючи себе туристами з Великої Британії. Хтось спостерігав за тваринами, ставив запитання, а дехто – спробував себе у ролі гіда. „Нам приємно відзначити, що зараз тварини живуть у зоопарку у більш комфортних умовах. Ми отримали масу емоцій та задоволення, спілкуючись англійською мовою, спостерігаючи за братами нашими меншими“, – розповіли школярі, повернувшись до школи.

| Дата: 06/Червня/2018

Цікавинки мовного табору „EASY“

Уже декілька років упродовж двох тижнів у школі традиційно працює мовний табір. Цього року у ньому відпочивають та удосконалюють свої компетентності англомовного спілкування більше ста школярів 5 – 8, 10 класів. А школярі, які відпочивають у пришкільному таборі „Вітрило“, долучаються до його роботи, активно спілкуючись англійської мовою в ігровій діяльності під керівництвом своїх учителів.

Якщо комусь цікаво, чому „EASY“, то все дуже просто: це перші літери слів із фразиEnglish Activities – Smart You!“. Адже мовний табір – це весело, пізнавально, захопливо, корисно, радісно і цікаво. Квести і екскурсії, проекти і спортивні змагання, майстер-класи і творчі майстерні – все це наш мовний табір „EASY“.

English Summer Camp

От і настала пора літнього відпочинку! Проте учні 6 А класу із задоволенням  поєднують відпочинок із вдосконаленням знань і навичок з англійської мови.   У літньому мовному табрі разом з учителем Малоног Наталією Ігорівною вони грають у  цікаві ігри, виконують творчі  вправи, щоб покращити навички говоріння та аудіювання . Діти з цікавістю дивляться тематичні відео, виконують різні завдання на комп’ютерах, складають діалоги, малюють на асфальті та вигадують цікаві історії до малюнків. Хлопці та дівчата корисно та весело проводять час у літньому таборі.

Відпочиваємо активно

Перебуваючи у літньому таборі та літній школі дітлахи є активними учасниками загальношкільних та міських заходів. До Міжнародного дня захисту дітей брали участь у заходах дитячої бібліотеки та у конкурсі малюнку на асфальті «Моє найголовніше право».

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Щосуботи працюють групи з підготовки дітей до школи на 2019- 2020 навчальний рік

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018