Середа, 21/Листопада/2018, 15:20

«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 19
            Випускний бал

Урочистості з нагоди вручення атестатів випускникам школи відбудуться 23 червня 2018 року о 15.30 у Черкаському міському палаці молоді.

О 18.00 у центрі міста відбудеться святкова хода випускників.

| Дата: 19/Червня/2018

Відпустка розпочалася з освітнього конгресу

Учитель англійської і німецької мов Дегтярьов Д. В. взяв учать у освітньому конгресі «Schule der Zukunft – Chancen und Herausforderungen» (Школа майбутнього – шанси та перспективи), який відбувся 15 та 16 червня у м. Київ. Цей конгрес був організований Міністерством освіти і науки України у співпраці з Гете-Інститутом та посольством Федеративної Республіки Німеччини в Україні як творче завершення року німецької мови в Україні. З вітальними словами до численних учасників конгресу звернулися Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні д-р. Ернст Райхель (Ernst Reichel) та директор Gothe-Institut в Україні Беате Кьолер (Beate Köhler). У ході роботи освітнього конгресу учасники мали чудову нагоду послухати пленарні та секційні доповіді, взяти участь у різноманітних воркшопах та дискусіях. Наприклад, пленарна доповідь педагога, журналіста та кінорежисера, засновника «Архіву майбутнього» Райнхарда Кааля, м. Гамбург (Reinhard Kahl, Hamburg) на тему „Schule der Zukunft“ («Школа майбутнього») викликала особливу цікавість та жваву дискусію.  Освітній конгрес слугував гарною можливістю підвищити рівень володіння німецькою мовою, оскільки спілкування протягом конгресу та поза його межами відбувалося виключно німецькою мовою. По завершенню учасникам були вручені сертифікати.

Літні перемоги

Літня пора - час відпочинку й можливість більше уваги приділити улюбленій справі й захопленням. Учні нашої школи продовжуть приємно дивувати своїми талантами.

У Черкаському обласному краєзнавчому музеї триває виствка творчих робіт вихованців гуртка "Палітра" Черкаського обласного центру роботи з обдарованою молоддю.  Серед робіт представлених у виставковому залі перші яскраві творчі здобутки Таран Анни (4-Б),  Джугана Євгена, Нефьодової Дар'ї, Пленько Поліни (6-В клас), Овсієнко Анни (5-А клас). Виставка такого рівня - це високе досягнення та визнання ваших талантів!  Запрошуємо відвідати виставку художніх робіт у Черкаському краєзнавчому музеї. Вона триватиме до  25 червня, тож поспішайте!

Ще одну нагороду до своєї скарбнички додала Новак Марія, учениця 6-Б класу. Вона перемоглі у ІІ-му турі пісенного конкурсу караоке-діти «Караолька», який відбувся 16 червня у Палаці молоді.

Успішно виступає у всеукраїнських змаганнях з плавння учень 9-А класу Педько  Дмитро. Нагороди у міжнародних конкурсах з хореографії має й учениця 7-А класу Іванець Софія.

Вітаємо вас із досягеннями, підтримуємо й радіємо кожному вашому успіху!

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Щосуботи працюють групи з підготовки дітей до школи на 2019- 2020 навчальний рік

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018