П'ятниця, 21/Вересня/2018, 06:48

«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 25
            ВСТУП до вузів 2018

До уваги абітурієнтів! Міністерство освіти і науки України оприлюднило інформацію про те, що 25 І 26 ЧЕРВНЯ ВПРОДОВЖ ГОДИНИ КОЖЕН ОХОЧИЙ ЗМОЖЕ ПРОТЕСТУВАТИ РЕЄСТРАЦІЮ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ТА ПОДАННЯ ЗАЯВ. Тестування проводиться для того, щоб перевірити роботу системи ЄДЕБО в умовах пікового навантаження та завершити її  останні налаштування. Також  вступники зможуть потренуватись у реєстрації кабінетів та  подачі заяв.

Ця можливість буде відкрита на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/ з 15.00 до 16.00 у зазначені дати.

Детальна інформація на сайті МОНУ

| Дата: 25/Червня/2018

Випускний бал 2018

23 травня отримали атестати про повну загальну середню освіту п'ятдесят шість випуксників нашої школи. Випускники школи - цілеспрямовані, творчі, амбітні, самодостатні особистості. Серед цьогорічних випускників - слава школи - тричі стипендіат Президента України, переможець Всеукраїнського етапу олімпіади з історії та конкурсу-захисту робіт МАН - Попов Максим, учасниця 4-го етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови - Гуреля Анна, переможець ІІІ етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України - Ахмед Лейла, володарі міжнародних мовних сертифікатів з англійської та німецької мови - Бурдяк Катерина, Червоненко Катерина, Ольдер Едгар, Саленко Віталій, Товстоп’ят Неля, майстер спорту України з греко-римської боротьби - Примаченко Олександр, майстер спорту України з морського багатоборства - Кошова Фаїна, багаторазовий призер чемпіонатів України з класичної боротьби - Боровик Нікіта, неодноразовий призер конкурсів з сучасної хореографії - Тараненко Дарина, переможці багатьох міських, обласних творчих конкурсів Компанієць Анастасія, Скринник Катерина; переможці обласного та учасники Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), переможці конкурсів (у складі шкільного хореографічного колективу "Флекс"), лідери, активні учасники молодіжних форумів, зустрічей - Сорока Іван, Ніхоца Владислав, Шейка Владислав, Пух Тимофій. Помічники педагогів, організатори цікавих справ, лідери дитячої громадської організації «ЮНІКС» - Дем'яненко Ксенія, Зіненко Наталія.

Школа пишається своїми випускниками. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності. Щедрої долі вам, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Фоторепортаж зі свята ТУТ

| Дата: 25/Червня/2018

НОВЕ! ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ