Четвер, 13/Грудня/2018, 07:00

«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 03
            Запрошують взяти участь у змаганнях з бігу

14 жовтня 2018 року у нашому місті відбудеться велика спортивна подія. Компанія «Нова Пошта» за підтримки мерії міста Черкаси проводить змагання з бігу «Гран-Прі Черкаси-2018». У програмі змагань забіги на різні дистанції.

У програмі забігів передбачені БЕЗКОШТОВНІ дитячі перегони на 300 м, 1 км, 3 км.

Дистанцію на 3 км, яка має назву «Забіг мужності», разом зі спортсменами та любителями бігу будуть долати ветерани АТО. Незважаючи на поранення, мужні захисники Вітчизни демонструють суспільству незламність і волю до перемоги.

Запрошуємо зацікавлених осіб до участі в змаганнях. Для реєстрації на БЕЗКОШТОВНІ забіги необхідно до 5-го жовтня 2018 року заповнити реєстраційну форму і надіслати її на електронну адресу: sport-mvk@ukr.net

Реєстрація обов’язкова. Це дозволить організаторам вчасно підготовити необхідну кількість стартових пакетів.

До Всесвітнього дня захисту тварин

Молодші школярики  вчилися толерантного ставлення до тварин у рамках заходів до Всесвітнього дня захтсту тварин, що відзначається щорічно світовою спільнотою 4 жовтня. Учні 2-х класів разом зі своїми учителями організували виствку домашніх улюбленців, вже завтра будуть проведені Уроки доброти та діятиме фотосушка "Мій домашінй улюбленець".

"Тисяча та одна ніч"

Дніпропетровський академічний театр опери на балету, що гастролюватиме у нашому місті, запрошує відвідати 19 жовтня о 19.00 у ПК "Дружба народів"  балет на дві дії за мотивами арабських казок "Тисяча та одна ніч". Продаж квитків : internet-bilet.ua

(050)882-05-42; (099)902-28-84

"Козацький фарватер -2018"

Група учнів нашої школи, які займаються у гуртку військово-патріотичної гри  "Джура" та учасники рою "Ратиборець", взяли участь у таборуванні активу  шкільних козацьких роїв та змаганнях військово-патріотичного спрямування "Козацький фарватер - 2018". Захід проходив у ДКТ "Дахнівська Січ" минулої суботи. Незважючи  на дощову  прохолодну погоду,  джурівці разом зі своїми кервниками Ложкою Віталієм Борисовичем, Цимбалюк Людмилою Борисівною, Василенком Вадимом Володимировичем продемонстрували козацький гарт, витривалість й посіли ІІІ місце у номінації "Туристична смуга перешкод".

Більше фото

Визначено терміни проведення ЗНО-2019

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

| Дата: 03/Жовтня/2018

Візміть участь у проекті!

До уваги учнів школи та батьків! З 01 вересня 2018 року розпочато реєстрацію навчальних закладів, керівників та учнів на участь у Всеукраїнському освітньому грантовому Проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» (з правилами реєстрації та умовами участі у Проекті можна познайомитись на сайті http://energyschool.org.ua).  Власні пропозиції до участі у проекті подавати учителю біології Пишній Наталії Василівні.

| Дата: 03/Жовтня/2018

Доведіть , що Ви хороший математик!

З 03 жовтня до 23 грудня 2018 року в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні» у 2018-2019 н. р. буде проведено онлайн-етап Національного чемпіонату Прангліміне-2018.   Запрошуємо взяти участь учнів 1-10 класів, учителів та батьків. Приєднатися до чемпіонату можна на сайті :http://miksike.net.ua/

| Дата: 03/Жовтня/2018

До уваги батьків та учнів, учителів!

Про перенесення робочих днів у грудні

Батькам майбутніх першокласників!

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ