П'ятниця, 19/Липня/2019, 17:23

«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 19
            Про День толерантності
            16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності. Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.
            Усі охочі сьогодні намаглися дати відповідь на питання "Що таке толерантність?" в усній чи письмовій формі. Учні могли ознайомитися висловами відомих людей про поняття "толерантності", ознайомитися із різними значеннями цього поняття .
            То шо ж таке толерантність? Толерантність – це терпимість до думок, поведінки та поглядів інших. Толерантність -це «відстань» між людьми в переносному значенні. Це та межа, яка стримує від втручання у думки, почуття, переживання, смаки іншої людини. Отже, толерантність – доброзичливість, визнання за кожною людиною права бути іншою і поважати цього права.
            Більше про день толерантності на сторінці соціального педагога у розділах: "Інформація для батьків" та "Інформація для учнів школи"

| Дата: 19/Листопада/2018

Участь у ІІ Всеукраїнському учнівському форумі “Challenge of the Millennium”

Минулими вихідними  Поліщук Анна, учнениця 9-А класу, Ворона Віталій, учнень  11-А класу та вчитель іноземних мов Дегтярьов Денис В'ячеславович взяли участь у ІІ Всеукраїнському учнівському форумі “Challenge of the Millennium” на тему “I’m the Future”, який проходив у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Горішні Плавні, Полтавської області.Метою форуму було сформувати в учнів низку компетентностей, які б забезпечили їм здатність орієнтуватися у сучасному суспільстві, швидко реагувати на запити часу, ефективно та успішно самореалізуватися в особистому та професійному становленні та ефективно взаємодіяти у вирішенні соціальних, виробничих та економічних завдань. Запропоновані чисельні тренінги та воркшопи були спрямовані на розвиток компетентностей: навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити мету та досягати її, працювати в команді та спілкуватися в мультикультурному середовищі. Особливо цінним було те, що учні мали змогу підвищити власний рівень володіння англійською мовою, оскільки робочою мовою форуму була англійська. До того ж, на форумі були присутні 6 волонтерів Корпусу Миру, що дало можливість учням спілкуватися з носіями мови у невимушеній та дружній атмосфері. Учні нашої школи активно проявили себе під час виконання різноманітних квестів та завдань тренінгів. Так, команда Ворони Віталія розробила та впровадила інтернет-проект-челенж «Ні булінгу». Головною метою цього проекту було привернути увагу людей у соціальних мережах до цієї проблеми та викликати жваву дискусію, щодо шляхів мінімізації булінгу в школах. Ви теж можете приєднатися до цього челенджу за #nibulingu. По завершенню форуму всі учасники отримали сертифікати про участь та пам’ятні подарунки.

| Дата: 19/Листопада/2018

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік