Вівторок, 22/Жовтня/2019, 22:13

«  Січень 2019  »

Головна » 2019 » Січень » 23
            Допоможіть пернатим взимку

Юні природолюби нашої школи звертаються до усіх з нагадуванням: не забувайте підгодовувати птахів узимку! В умовах сніжної й холодної зими пернатим доводиться надзвичайно складно у пошуках їжі. З 1 грудня 2018 року триває екологічна акція «Допомога птахам». На подвір'ї школи, на деревах розміщено годівнички. Тож залишилося лише приєднатися до еколгічної акції й організувати "пташину їдальню". Йдучи на заняття до школи чи прогулянку, наповнюйте годівнички крихтами хліба, зерном чи насінням. Мешканці мікрорайону можуть теж підгодовувати птахів. Не важливо, де розташована годівниця, головне, щоб у ній завжди було чим поживитися.

До уваги батьків!

Шановні батьки!  Наразі є чимало звернень від батьків наших учнів, щодо  некоректної роботи системи "ОШКОЛА".  Якщо у Вас виникають питання щодо роботи з електронним щоденником, поради та консультації можуть надати розробник програми за телефонами: 0631763400 або 0961188363 ; Viber: 380631763400

Оновлено сторінку

Про способи саморегуляції емоційного стану читайте на сторінці "Поради психолога" або тисніть ТУТ

День Соборності України

Уже стало традицією 22 січня у школі проводити святкові масові заходи до дня злуки ЗУНР та УНР – Дня Соборності України. Цього  року виповнюється 100 років вагомій істричній події. З нагоди відзначення визначної події  проведені виховні заходи та  патріотичні акції. Усі охочі мали можливість познайомитися з інформацією про видатні  історичні постаті та історію проголошення єдиної собороної УКраїни. Цікаві історичні факти підготували учні  на спеціальних міні-плакатах, які були розміщені на інформаційних стендах та стінах коридорів школи. Учителі історії, Чорна Тетяна Володимирівна та Сербіна Наталія Павлівна, провели тематичні уроки, присвяченій цій знаковій для нашої держави події. Закінчився навчальний день акцією «Прапор єднання» - лідери учнівського самоврядування  представили композицію "Соборна і Єдина - назавжди!", флешмоб «Гімн молодої України» та розгорнули велике полотнище прапора України площею 45 кв. метрів. У акції взяли участь учні 5-11 класів. Символічною подією цього дня було й те, що наші школярі отримали право  передати військовим на Схід України листи, написані представниками  від усіх областей України, та кольоровий паперовий ланцюг єднання, який створили діти. Кожне кільце у ньому - це побажання окремої дитини, де вказані її ім’я та місто, з якого вона родом. У  символічному ланцюгу представлені  усі області нашої України -  від заходу до сходу,  від Закарпаття до Донецька – бо ми єдина соборна незалежна Україна!

| Дата: 22/Січня/2019

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95