Понеділок, 16/Вересня/2019, 13:46

«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 05
            До уваги одинадцятикласників!

Відсьогодні стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та ДПА  2019 року. Триватиме реєстрація з 05 лютого до 25 березня. Щоб успішно зареєструватися для участі в ЗНО та ДПА, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру. Деталі: ЗНО

Затверджено нові зразки документів

Міністерство освіти затвердило нові зразки документів про загальну середню освіту. Відповідний наказ зареєстрований у Міністерстві юстиції, а його норми застосовуватимуться з 01 січня 2019 року. У Міносвіти зазначають, що метою наказу є своєчасне виготовлення документів про загальну середню освіту у 2019 році та наступних роках. Загалом відомством затверджені 13 зразків документів про загальну середню освіту, які видаватимуться учням по закінченні початкової, базової та повної загальної середньої освіти, а також додатків до них. Окрім цього, наказом освітнього відомства затверджені зміни до Технічних описів документів про освіту, що виготовляються на основі фотокомп’ютерних технологій або поліграфічним способом.

Оновлено сторінку

Про безпечний Інтернет, 8 кроків до успіху та 11 правил від Марії Монтессорі дізнавайтеся з оновленої  Сторінки соціального педагога школи.

| Дата: 05/Лютого/2019

Інтимне селфі в інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет  - це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують стосунки та відчувають себе частиною спільноти. Проте саме Інтернет стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи осбистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров'я та майбутнього.  Інтимне селфі в інтернеті – жарт чи небезпечний ризик? – тема уроку, який відбувся 4 лютого у 7-В класі. Провели його учитель інформатики  Кісельова Наталія Андріївна та практичний психолог школи Широкова Віталіна Віталіївна у рамках Дня безпечного Інтернету. Під час уроку були  розглянуті  поняття «секстінг» та «онлайн грумінг». Захід був проведений з метою формування в учнів  уявлення про актуальні ризики в інтернеті, пов’язані з надсиланням власних інтимних фото, та щоб учні розуміли, що наслідки неправильних дій у Інтернеті можуть бути непередбачуваними, небажаними та небезпечними. Під час уроку діти також отримали поради, як слід діяти та де можна отримати допомогу в разі потрапляння в такі ситуації.

| Дата: 05/Лютого/2019

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95