Неділя, 15/Вересня/2019, 17:13

«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 28
            Змагалися третьокласники

Пізнавально-розважальний захід для учнів 3-х класів відбувся сьогодні. Проведені батли у 4-х категоріях: спотривний,танцювальний, інтелетуальний, мистецький. Захід проводився за підтримки ДГО "ЮНІКС" та учителів фізичної культури. Переможців змагань не визначали, оскільки усі були завзяті, активні і дуже прагнули бути найкращими. Хоча у кожній з категорій батлів, усе-таки визначалися лідери чи за кількістю балів чи за швидкістю й вправністю виконання завдань. Так беззаперчним лідером з найкращим часом у спортивних естафетах став 3-А клас, найбільшу й однакову кільксть балів у інтелектуальних змаганнях набрали 3-Г та 3-Д класи, навище оцінили у танцювальному батлі виступ 3-Б класу, а у мистецькому - 3-В класу. Усі учасники отримали солодкі призи.

"Лідер-2019"

У вівторок пройшов конкус "Лідер -2019" для 7-8 класів. У конкурсі взяли участь учні  7-Б, 7-В, 8-А, 8-В класів. Лідери учнівського самоврядування змагалися між собою на звання кращого лідера школи. До конкурсу готувалися заздалегідь. Змагання складалися з 5 конкурсів, які мала подолати кожна команда на шляху до перемоги. Спочатку учасники представляли свою команду та розкривали значення слова "лідер", потім демонструвпали вміння працювати в команді у конкурсі "Збери слово", взаєморозуміння у конкурсі пантоміми "Зрозумій мене без слів", ораторському мистецтві та показували свої лідерські уміння у плануванні та проведенні запропонованих заходів. Усі учасники змагалися на рівних  й до кінця конкурсу складно було визначити фаворита. Членам журі, до складу якого увійшли  лідери ДГО "ЮНІКС" та лідери-випускники на чолі з заступником директора з виховної роботи Гурелею Оксаною Миколаївною, надзвичайно важко було приймати рішення.  Усі команди були активні, креативні, застосовували нові методи роботи, тобто були справжніми лідерами. Але лідер той,  хто уміє і перемагати, і приймати поразки, роблячи з цього висновки. Тому за підсумками  гри та кількістю балів  маємо такі результати: І місце - (92, 5 бали) - 8А клас, ІІ місце - (90,8 бали) - 7Вклас, ІІІ місце - (76, 85 бали) - 8В клас та (76, 8 бали) - 7Б клас. Вітаємо переможців та учасників з новими знаннями й бажаємо нових лідерських звершень. Не зупиняйтеся на досягнутому!

Мистецький конкурс

Цього тижня відбувся шкільний мистецький конкурс для учнів 5-8 класів "Таланти твої, 28-ма". У конкурсі брали  участь 25 учасників у різних жанрах: художнє мистецтво, хореографічне, вокальне, музичне та особливі жанри, а саме: показові виступи з таеквандо та спідкубінгу (мистецтво складання кубика-рубика). Журі конкурсу складалося з учителя хореографії Колчевої Любові Геннадіївни,  педагога-організатора Цимбалюк Людмили Борисівни, представника учнівського самоврядування, переможця Міжнародного конкурсу спортивно-бальних танців Заїки Аліни та студентки ЧНУ  Лошук Катерини.  За підсумками перегляду заявлених номерів конкурсантів кращими визнано: Драбовську Анастасію, Степаненко Юліану, Хоружого Андрія, Гаврильченко Олександру, Муху Артема, Ткаченка Вадима, Новак Марію, Калюжну Анастасію, Овсієнко Анну, Сюй Лізу.  Усі учасники отримали сертифікати, кращі конкурсанти отримають грамоти на підсумкових лінійках.

| Дата: 28/Лютого/2019

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95