П'ятниця, 19/Липня/2019, 17:21

«  Березень 2019  »

Головна » 2019 » Березень » 14
            Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Проведенням літературно-музичної композиції "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття" відзначили 205-у річницю з Дня народження пророка української нації, видатного земляка - Тараса Григоровича Шевченка. На сцені та у актовому залі  школи слово Кобзаря об'єднало учнів різного віку -  від 5 до 11 класу. Присутні на заході учні та учителі змогли торкнутися поетичної безмежності та витонченості пророчого Шевченкового слова. А ще змогли осягнути постать не тільки поетичну, а й Шевченка - талановитого художника, архітектора, археолога.  Упродовж дійства звучали твори на слова Тараса Шевченка у сучасній обробці та у виконанні сучасних співочих гуртів.  Усе почуте й побачене вже вкотре  підкреслює історію величної постаті світової культури та Великого українця. Захід проведений у рамках Тижня української мови та літератури, постановник свята  - Цимбалюк Людмила Борисівна.

Всеукраїнський Тиждень юнацького читання

Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка запрошує долучатися до заходів, які будуть проведені в рамках  Всеукраїнського Тижня юнацького читання з 20 по 27 березня.

У ПРОГРАМІ:

20 березня

15.00 • Святкове відкриття Тижня. Літературно-мистецьке свято «Молодіжна книжкова весна» ; 11.00-17.00 • Озвучений книжковий вернісаж «Молодіжний книжковий  серпантин»

21 березня

День поезії.  15.00  Поетичний альбом «Свічадо людської душі»      • Поетичний батл

22 березня

13.00 Озвучена книжкова виставка-калейдоскоп «Весняна колекція молодіжного читання»

24 березня

12.00-17.30 • Інтелектуальний турнір у клубі настільних ігор «Синя валіза» - «Ігри розуму»

10.00-18-00 • Книжкові виставки «Бібліотека запрошує до книжкових цікавинок»

25 березня

12.45 • Книжкова презентація «У світ мистецтва через книгу»; 13.30 • Бібліоквест «Звідки книга до нас прийшла?»

26 березня

14.00 • Підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу телефонних відеороликів (відео на ходу) «Одного разу в бібліотеці…»;  15.00 • Віртуальна подорож «Бібліотеками світу»

27 березня

14.00 • Літературно-музичний вернісаж «Українська поезія в сучасній музиці»

| Дата: 13/Березня/2019

Шевченківські дні у шкільній бібліотеці

Щороку в березневі дні усе прогресивне людство вшановує Генія і Пророка, який став символом України – Тараса Григоровича Шевченка.  У ці дні до шкільної бібліотеки завітали учні 7-В класу, аби не просто вшанувати пам'ять геніального поета, а й відчути його невмируще слово серцем і душею. Вони взяли участь у конкурсі-змаганні юних шевченкознавців «Знайомий незнайомий Кобзар».

Змагання були цікавими та емоційними. Семикласники показали хороші знання біографії Т.Г. Шевченка та створили «Дерево життя поета». Знання його творчої спадщини демонстрували під час конкурсів «Загублений рукопис» та «Шевченкова криниця». А ще наші читачі показали Т. Г. Шевченка – великого художника: добирали поетичні рядки з його творів, які б відповідали запропонованій ілюстрації.  Упродовж цього тижня у школі функціонує книжкова виставка «Тарас Григорович Шевченко. Життя. Творчість. Світогляд». На ній представлена література, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

| Дата: 13/Березня/2019

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік