Неділя, 15/Вересня/2019, 17:03

«  Березень 2019  »

Головна » 2019 » Березень » 27
            Deutsch rund um die Uhr

Науково-методичний регінальний семінар Deutsch rund um die Uhr відбувся 26 березня в Навчально-науковому інституті іноземних мов Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Його організували  та провели викладачі кафедри німецької філології. У цьому семінарі взяв участь учитель іноземних мов Дегтярьов Денис В'ячеславович. Семінар був присвячений актуальному питанню навчання студентів та школярів іноземним мовам загалом та німецькій мові зокрема. Обговорювалися важливі аспекти організації та залучення учнів до самостійної роботи під час уроку німецької мови, використання відеофільмів та робота з ними, тощо. Цікавою була робота в групах, у парах та станційна робота. Семінар надав можливість підвищити кваліфікаційний рівень викладачів, оскільки проводився німецькою мовою. З вітальним словом до вчителів звернувся почесний професор ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, професор Мюнстерського університету (Німеччина) Лінгард Лєґенгаузен. По завершенню заходу учасники отримали  сертифікати.

Приймаємо учасників методичного семінару

У рамках методичного фестивалю педагогічних ідей для заступників директорів з навчально-виховної роботи відбувся інформаційно-методичний семінар «Початкова школа в умовах реалізації концепції НУШ» та презентаційний меседж «Інноваційний освітній проект «На крилах успіху» в дії: результати й перспективи впровадження". У роботі семінару взяли участь 30 заступників директорів шкіл міста, а під час презентації інноваційних форм організації освітньої діяльності молодших школярів до роботи долучилися ще 42 учителів початкових класів. Презентувала інноваційність проекту «На крилах успіху» координатор програми, заслужений працівник освіти України, Сухаревська Олена Олександрівна. А наші учителі Ложка Людмила Полікарпівна та Перерва Яна Іванівна познайомили учасників семінару з практичними підходами до реалізації проекту, методикою проведення занять, особливостями роботи з навчальними журналами, продемонструвавши фрагменти занять з української мови та предмета «Всесвіт».

| Дата: 27/Березня/2019

Весняні канікули - час навчання учителів

Під час весняних канікул, коли наші учні мають невеликий перепочинок у навчанні, вчителі школи підвищують свій рівень професійної майстерності. Так упродовж тижня у місті відбудеться кілька освітянських подій, учасниками яких стануть і педагоги нашої школи. Вони відвідають різноманітні тренінги, семінари, майстер-класи, стануть учасниками ІІІ регіональної (не)конференції для шкільних педагогів афілійованого міні-EdCamp Cherkasy, працюватимуть у експертних комісіях, братимуть участь у фестивалі  педагогічних технологій "Зеринини досвіду".

Програма фестивалю "Зернини досвіду-2019"

| Дата: 27/Березня/2019

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95