«Incorporating ZNO Prep Best Practices into a Standard 45-min Lesson» |
Семінар для вчителів англійської мови від міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education на тему: «Incorporating ZNO Prep Best Practices into a Standard 45-min Lesson» відвідаливчителі англійської мови Коваленко І. П., Науменко Н. В., Червоненко Є. Ф., Кузьменко Н. А., Хоменко Н. В., Лісова М. В., Слюсар Л. Л., Молоног Н. та Дегтярьов Д. В. 28 березня. Семінар проходив Черкаській ЗОШ № 30. На семінарі обговорювалися важливі та актуальні питання стратегій та навичок підготовки учнів до ЗНО, використовуючи при цьому креативні завдання протягом стандартного 45 хвилинного уроку. По завершенню семінару вчителі отримали сертифікати.
|
Міні-EdCamp Черкаси |
Учора розпочала роботу ІІІ регіональна (не)конференція для шкільних педагогів афілійований міні-EdCamp Cherkasy. Цього року Фестиваль присвячений STEM-освіті, який ставить перед собою мету зацікавити сучасною наукою, розвинути здібності дітей та підлітків в різних сферах STEM, підтримати інтерес до цікавих технічних напрямків та дати можливість молоді проявити себе.
Головним фокусом фестивалю стали 4 головні напрямки STEM-освіти: S – science, T – technology, E – engineering, M – mathematics (Наука, Технології, Інженерія, Математика). Учителі нашої школи брали участь у роботі міні-EdCamp Cherkasy.

|
Eurosession на европейську тематику |
Учасники Євроклубу нашої школи взяли участь у Eurosession на європейську тематику. Захід відбувся у приміщенні Черкаського технологічного університету. Eurosession - це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних памяток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри мали можливість удосконалити навички роботи в команді тап продемонструвати інтелектуальні здібності.
|
Засідання педагогічної ради |
Засідання педагогічної ради відбулося учора. Присутні на засіданні учителі розглядали питання впровадження реформ у системі освіти, роботи з учнями в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової школи, створення інноваційного освітнього середовища як умову впровадження реформ за Концепцією нової української школи. Говорили про те, що вже зроблено у закладі й які зміни чекають учнів, учителів та батьків за умови прийняття нового Закону "Про загальну середню освіту". Окрім цього, директор школи вручила учителям сертифікати, грамоти та подяки, які вони отримували упродовж січня-березня за участь у тренінгах, конкурсах, навчальних програмах різних рівнів.

|
Чергова атестація педагогічних праціників |
Шкільна атестаційна комісія провела атестацію 11-ти педагогічних працівників школи. Атестація є обов'язковою для усіх педагогічних працівників один раз на 5 років. Усі учителі або підтвердили, або підвищили свої категорії. А 05 квітня педагоги школи, які атестуються чи підтверджують вищу кваліфікаційну категорію та педагогічні звання, представлятимуть свою роботу атестаційній комісії департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
|
Тренінг для вчителів |
Тренери табору "Максимум", які минулого тижня працювали з нашими учнями, провели заняття з педагогами школи. Темою заняття з досить актуальної теми: "Розуміння темпераменту". Педагоги не лише визначили, до якого типу особистості вони належать (директор, ініціативний, людина стосунків чи кропітливий, сумлінний експерт), а й дізналися про позитивні та негативні якості кожного типу. Крім того, вчителі познайомилися з порадами, як поводится з представниками інших типів, які в подальшому полегшать спілкування не лише з колегами, учнями, друзями, а й у родині.
|
Учні 7-А класу - переможці конкурсу « Кращий читач року» серед семикласників |
У ці березневі дні в шкільній бібліотеці зібралися семикласники, щоб позмагатися за звання «Кращий читач року», який проходить в рамках Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2019». Для того, щоб бути учасником конкурсу необхідно було читати книги поза шкільною програмою та записувати свої враження від прочитаного у читацький щоденник. До речі, цього року читацькі щоденники учнів-конкурсантів вразили різноманіттям прочитаних книг, різнобарв’ям літературних уподобань і дизайном їх оформлення. Змагання юних читачів проходили в три етапи, на кожному з яких журі давали оцінку учасникам. А завдання були не з легких: довелося проявити і логіку, й ерудицію, щоб вчасно відповісти на поставлені запитання. Читачі виконували тестові завдання з дитячої літератури, відповідали письмово на запитання. Конкурсанти представили свою улюблену книгу, емоційно ділилися враженнями про твір та літературних героїв, а це було нелегко, адже презентувати її було потрібно так, щоб присутні зацікавилися нею. Також діти демонстрували власні творчі доробки – показували малюнки та ілюстрації до творів у своїх читацьких щоденниках. Кращими читачами року серед учнів 7-х класів визнано Степаненко Юліану, Гонзу Христину, Маслову Дар'ю, а переможцем став Гончаренко Андрій.
Тож бажаємо їм цікавих книг та успіхів і перемог у подальших конкурсах.

|
|