Вівторок, 16/Липня/2019, 15:12

«  Квітень 2019  »

Головна » 2019 » Квітень » 10
            Екологічна акція

Нагадуємо, що триває акція зі збору макулатури. Пам'ятаймо, що збираючи використаний папір та передаючи його для вторинної переробки, ми рятуємо життя "зеленим легеням планети" - деревам, а значить, здоров'я і хороший настрій собі.

Вибір професії - це важливо

Учні 8-В класу (класний керівник Сербіна Наталія Павлівна) відвідали  10 квітня Черкаський професійний автодорожній ліцей, що знаходиться по вул.Смаглія 4. Викладачі закладу познайомили учнів зі спеціальностями, які можна здобути в ліцеї, матеріально-технічною базою, надали можливість повчитися керувати автомобілем. Захід відбувся з метою профорієнтації. Учні отримали корисну інформацію, позитивні враження та емоції.

Свято книголюбів

Цікаво та змістовно пройшов Тиждень дитячої книги у шкільній бібліотеці. Для любителів книги проведено багато заходів, де вони могли позмагатися зі своїми однолітками, збагатити свої знання, відкрити для себе нових письменників та захоплюючі книги. Учні 6-А класу стали учасниками турніру ерудитів «Хто читає, той перемагає». Поділившись на дві команди, вони виконували цікаві завдання, пов’язані з книгою: за елементами біографії відгадували письменників, знаходили назви творів у зашифрованому тексті-розповіді, впізнавали літературних героїв за їх вчинками, розгадували кросворди. Не менш емоційно пройшли в 3-Г та 3-В класах літературні перегони «Шукаємо казкового героя», присвячені дню народження улюбленого казкаря багатьох поколінь Ганса Крістіана Андерсена. Третьокласники відповідали на веселі запитання за творами казкаря, впізнавали на екрані андерсенівських героїв та давали їм яскраву характеристику. Найжвавішим було впізнавання «казкових речей» з «чарівної скриньки». Вікторина «Цікавинки з бібліотечної торбинки» зібрала у вестибюлі школи учасників всіх вікових категорій. Кожний з них мав можливість вступити в конкурентну боротьбу з однолітками, дати відповідь на запитання та отримати солодкий приз. Другокласники ще раз підтвердили відмінні знання народних та літературних казок. Вони успішно відшукали героїв своїх творів, зробили чудові розмальовки та розмістили їх за змістом на виставці «Розмалюю я героя». Різноманіттям кольорів та малюнків вразила виставка «Сторінками улюблених дитячих книг». Найменші читачі з захопленням малювали героїв своїх улюблених казок та оповідань. Упродовж Тижня дитячої книги функціонували виставки новинок, незаслужено забутих та незвичайних, оригінальних видань, а учні 5-В та 5-Г класів виготовили закладки для книг. Свої побажання бібліотеці читачі розміщували на дереві бажань «Хочу бачити в бібліотеці…»

Більше фото на сторінці Facebook

Гості шкільної бібліотеки

Під час Тижня дитячої книги відбулися зустрічі школярів з письменниками-земляками Катериною Вербівською та Ольгою Месеврею. Головною метою зустрічей було не тільки знайомство дітей з творчістю письменників, а й залучення їх до читання на яскравому прикладі того, яку роль відіграє книга в житті особистості. Гості розповіли учням про свій творчий шлях, читали власні вірші та знайомили з своїми книгами.

Катерина Іванівна Вербівська познайомила учнів 8-Б класу з творчістю сучасних письменників, порадила книги, які сьогодні читають та обговорюють їх ровесники.

Ольга Іванівна Месевря презентувала учням 4-Б та 4- В класів книгу- квест Олени Желізняк «Пригоди в козацькому місті».

Письменниці подарувала шкільній бібліотеці кілька своїх книг та підбірку альманаху «Холодний яр». Запрошуємо своїх читачів познайомитися з новими книгами.

Результати конкурсу "Бобер"

Нарешті дочекалися результатів міжнародного конкурсу юних знавців інформатики "Бобер". Цьогоріч в ньому взяли участь аж 114 учнів нашої школи. Ми отримали чудовий результат: 36 учнів показали успішний рівень знань, 58 учнів отримали добрий результат. 20 учнів виконали завдання на відмінно. Кожен учасник отримає сертифікат та сувенір від конкурсу. Молодці. Так тримати!

Списки учасників та результати можна побачити тут

| Дата: 10/Квітня/2019

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік